Z ostatniej chwili! Płonie składowisko opon przy ul. Piłsudskiego w Przasnyszu [FOTO]

Nad Przasnyszem unosi się chmura czarnego, cuchnącego dymu. Na miejsce ściągają zastępy straży pożarnej oraz funkcjonariusze policji. Trwa walka z ogniem.

 

Jak udało nam się dowiedzieć od rzecznika przasnyskiej Komendy Powiatowej Straży Pożarnej, zarzewie ognia pojawiło się przy ul. Piłsudskiego w Przasnyszu w sąsiedztwie ulicy Pielgrzymkowej. Płonie składowisko opon o wymiarach 10 na 3 metry, przeniesieniem ognia zagrożony jest samochód osobowy.

W chwili obecnej sytuacja jest nieopanowana, na miejsce zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej.  Nadal trwa akcja ratowniczo-gaśnicza.

Więcej szczegółów wkrótce.

 


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jagoda
Jagoda
3 lat temu

Ciekawa jestem kiedy składowisko opon na Baranowskiej zacznie płonąć. Sprowadzają do nas z zachodu to co drogę w utylizacji 😤😤😤😤

Last edited 3 lat temu by Jagoda
Beata
Beata
3 lat temu
Reply to  Jagoda

Jak na Baranowskiej to wielkie składowisko opon zacznie płonąć to po Przasnyszu zgliszcza zostaną.Ale widocznie nikt się tym nie interesuje, władze przymykają oczy i to jest smutne.

Misza
Misza
3 lat temu

Man z Vw fajne zdjęcie

Derek
Derek
3 lat temu

Szybko pożary by się skończyły jak by karę za trucie płacił właściciel (bezdyskusyjnie) masz skład to go pilnuj..nie pasuje to nie mniej proste proste….

Miod
Miod
3 lat temu

Chciałbym zobaczyć ten pług wirnikowy w akcji