Z ostatniej chwili! Płonie składowisko opon przy ul. Piłsudskiego w Przasnyszu [FOTO]

Nad Przasnyszem unosi się chmura czarnego, cuchnącego dymu. Na miejsce ściągają zastępy straży pożarnej oraz funkcjonariusze policji. Trwa walka z ogniem.

 

Jak udało nam się dowiedzieć od rzecznika przasnyskiej Komendy Powiatowej Straży Pożarnej, zarzewie ognia pojawiło się przy ul. Piłsudskiego w Przasnyszu w sąsiedztwie ulicy Pielgrzymkowej. Płonie składowisko opon o wymiarach 10 na 3 metry, przeniesieniem ognia zagrożony jest samochód osobowy.

W chwili obecnej sytuacja jest nieopanowana, na miejsce zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej.  Nadal trwa akcja ratowniczo-gaśnicza.

Więcej szczegółów wkrótce.

 


 

guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jagoda
Jagoda
18 dni temu

Ciekawa jestem kiedy składowisko opon na Baranowskiej zacznie płonąć. Sprowadzają do nas z zachodu to co drogę w utylizacji 😤😤😤😤

Last edited 18 dni temu by Jagoda
Beata
Beata
17 dni temu
odpowiada  Jagoda

Jak na Baranowskiej to wielkie składowisko opon zacznie płonąć to po Przasnyszu zgliszcza zostaną.Ale widocznie nikt się tym nie interesuje, władze przymykają oczy i to jest smutne.

Misza
Misza
18 dni temu

Man z Vw fajne zdjęcie

Derek
Derek
18 dni temu

Szybko pożary by się skończyły jak by karę za trucie płacił właściciel (bezdyskusyjnie) masz skład to go pilnuj..nie pasuje to nie mniej proste proste….

Miod
Miod
18 dni temu

Chciałbym zobaczyć ten pług wirnikowy w akcji