Z ostatniej chwili! Na ul. Słowackiego w Przasnyszu mężczyzna przewrócił się przed nadjeżdżający ciągnik

Do niespotykanego zdarzenia doszło przed chwilą na ulicy Słowackiego w Przasnyszu. Przechodzący przez ulicę mężczyzna, potknął się i przewrócił wprost przed nadjeżdżający ciągnik.

 

Jak informują świadkowie zdarzenia, poszkodowany przekraczając ulicę w miejscu niedozwolonym, potknął się i upadł na szklaną butelkę dosłownie kilka metrów przed nadjeżdżającym ciągnikiem rolniczym.

W wyniku upadku mężczyzna doznał poważnego rozcięcia twarzy. Doszło do obfitego krwawienia. Na miejsce wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego.

Na chwilę obecną na ulicy Słowackiego występują utrudnienia w ruchu.

 

Sprawdź również
guest
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Świadek prawdy
Świadek prawdy
1 rok temu

Z psem podchodzić do poszkodowanego bezmózgowiem można nazwać

Dawid
Dawid
1 rok temu

Czyli lepiej zostawić kogoś z rozciętą twarzą niż podejść z psem gratuluję mentalności

Świadek prawdy
Świadek prawdy
1 rok temu
Reply to  Dawid

Przecież tam byli ludzie do pomocy .psy mogą roznosić choroby

maxx
maxx
1 rok temu

Ojej jaki kochany. Martwi, że pies mógłby zarazić się od człowieka :D.
Człowiek przenosi choroby, ciągniki, asfalt i powietrze, tez mogą przenosić choroby. Poszkodowany prawdopodobnie starannie się dezynfekuje.

Last edited 1 rok temu by maxx
oludzie
oludzie
1 rok temu

chyba człowiek prędzej się zarazi czymś od człowieka niż od psa, spałeś na biologii?

Nana
Nana
1 rok temu

Choroby to roznoszą głupie ludzie, nie psy

Ewe
Ewe
1 rok temu

Żałosne to jest, człowiek jest ranny potrzebuje pomocy a tu o piesku się pisze, jak to łatwo się komentuje w internecie. No tak Ci pomagający ludzie powinni ganiać pieska a nie udziekać pomocy

Kasia
Kasia
1 rok temu

Ten kto wymyślił te chodniki przy drodze a pas zieleni od płotów to powinien pójść siedzieć za narażenie pieszych na niebezpieczeństwo . Przecież chodnik powinien być odsunięty od drogi krajowej gdzie jeżdżą Tiry

Burza
Burza
1 rok temu
Reply to  Kasia

Tak masz rację to wszystko wina trawy że rośnie po drugiej stronie chodnika
Przecież i tak był by tam krawężnik

Syn Zenka
Syn Zenka
1 rok temu
Reply to  Kasia

Dla twojej wiadomości na tej ulicy nie ma kanalizacji deszczowej i dlatego są rowy melioracyjne które tą wodę odprowadzają.

Gosia
Gosia
1 rok temu

Ja tylko mam nadzieję, że w trakcie budowy rond ulica ta będzie miała chodnik po obu stronach jezdni. Tam nie ma żadnych oznakowanych przejść dla pieszych. A jakoś trzeba się przemieszczać. To problem dla mieszkańców tej ulicy!

Syn Zenka
Syn Zenka
1 rok temu
Reply to  Gosia

To że jest problem z chodnikiem po drugiej stronie nie usprawiedliwia postępowania pokrzywdzonego który wtargnął bezczelnie na jezdnie pod koła traktora. Dwa lata temu był taki sam wypadek kiedy to małolat z baraków w tym samym miejscu wtargnął kobiecie pod koła i skończyło się otwartymi złamaniami nóg. Myślenia nie zastąpisz przepisami a tym bardziej postulatami co mi się należy, co by było gdy by był chodnik .Oczywiście że było by lepiej ale o ile dobrze wiem to żeby powstał chodnik po drugiej stronie to wszyscy mieszkańcy musieli by oddać cześć swojego gruntu pod budowę chodnika a wiem że nie wszyscy… Czytaj więcej »

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu
Reply to  Gosia

Rond? Czyli niby kiedy? 2029? 2 lata będą je projektować. Stadion Narodowy w pół roku zaprojektowali, a te tłumoki 2 proste ronda będą 2 lata projektować…

Janusz
Janusz
1 rok temu

Tak oczywiście . Psy są ważniejsze od ludzi . Psy nie przynoszą chorób tylko ludzie . Idiotyzm zszedł na psy definitywnie . Patrząc realnie na ten kraj gdzie ludzie nie potrafią kochać i przelewają a raczej wylewają swe patologiczne uczucia na psy . Bo miłość psa jest bezwarunkowa można . A czołówka trzeba umieć kochać . Niestety . Mentalność naszego narodu nie wróży nic dobrego dla nas . Gdzie większość sprzeda własną matkę dla kasy . Zadłuży własne dzieci byle nasze było na wierzchu . Poczytajcie sobie . Tak psy przenoszą np koronawirusy i wiele innych chorób tak jak koty… Czytaj więcej »