Z ostatniej chwili! Na ul. Słowackiego w Przasnyszu mężczyzna przewrócił się przed nadjeżdżający ciągnik

Do niespotykanego zdarzenia doszło przed chwilą na ulicy Słowackiego w Przasnyszu. Przechodzący przez ulicę mężczyzna, potknął się i przewrócił wprost przed nadjeżdżający ciągnik.

 

Jak informują świadkowie zdarzenia, poszkodowany przekraczając ulicę w miejscu niedozwolonym, potknął się i upadł na szklaną butelkę dosłownie kilka metrów przed nadjeżdżającym ciągnikiem rolniczym.

W wyniku upadku mężczyzna doznał poważnego rozcięcia twarzy. Doszło do obfitego krwawienia. Na miejsce wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego.

Na chwilę obecną na ulicy Słowackiego występują utrudnienia w ruchu.

 

guest
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Świadek prawdy
Świadek prawdy
11 dni temu

Z psem podchodzić do poszkodowanego bezmózgowiem można nazwać

Dawid
Dawid
11 dni temu
odpowiada  Świadek prawdy

Czyli lepiej zostawić kogoś z rozciętą twarzą niż podejść z psem gratuluję mentalności

Świadek prawdy
Świadek prawdy
11 dni temu
odpowiada  Dawid

Przecież tam byli ludzie do pomocy .psy mogą roznosić choroby

maxx
maxx
11 dni temu
odpowiada  Świadek prawdy

Ojej jaki kochany. Martwi, że pies mógłby zarazić się od człowieka :D.
Człowiek przenosi choroby, ciągniki, asfalt i powietrze, tez mogą przenosić choroby. Poszkodowany prawdopodobnie starannie się dezynfekuje.

Last edited 11 dni temu by maxx
oludzie
oludzie
11 dni temu
odpowiada  Świadek prawdy

chyba człowiek prędzej się zarazi czymś od człowieka niż od psa, spałeś na biologii?

Nana
Nana
11 dni temu
odpowiada  Świadek prawdy

Choroby to roznoszą głupie ludzie, nie psy

Ewe
Ewe
11 dni temu

Żałosne to jest, człowiek jest ranny potrzebuje pomocy a tu o piesku się pisze, jak to łatwo się komentuje w internecie. No tak Ci pomagający ludzie powinni ganiać pieska a nie udziekać pomocy

Kasia
Kasia
11 dni temu

Ten kto wymyślił te chodniki przy drodze a pas zieleni od płotów to powinien pójść siedzieć za narażenie pieszych na niebezpieczeństwo . Przecież chodnik powinien być odsunięty od drogi krajowej gdzie jeżdżą Tiry

Burza
Burza
11 dni temu
odpowiada  Kasia

Tak masz rację to wszystko wina trawy że rośnie po drugiej stronie chodnika
Przecież i tak był by tam krawężnik

Syn Zenka
Syn Zenka
11 dni temu
odpowiada  Kasia

Dla twojej wiadomości na tej ulicy nie ma kanalizacji deszczowej i dlatego są rowy melioracyjne które tą wodę odprowadzają.

Gosia
Gosia
11 dni temu

Ja tylko mam nadzieję, że w trakcie budowy rond ulica ta będzie miała chodnik po obu stronach jezdni. Tam nie ma żadnych oznakowanych przejść dla pieszych. A jakoś trzeba się przemieszczać. To problem dla mieszkańców tej ulicy!

Syn Zenka
Syn Zenka
11 dni temu
odpowiada  Gosia

To że jest problem z chodnikiem po drugiej stronie nie usprawiedliwia postępowania pokrzywdzonego który wtargnął bezczelnie na jezdnie pod koła traktora. Dwa lata temu był taki sam wypadek kiedy to małolat z baraków w tym samym miejscu wtargnął kobiecie pod koła i skończyło się otwartymi złamaniami nóg. Myślenia nie zastąpisz przepisami a tym bardziej postulatami co mi się należy, co by było gdy by był chodnik .Oczywiście że było by lepiej ale o ile dobrze wiem to żeby powstał chodnik po drugiej stronie to wszyscy mieszkańcy musieli by oddać cześć swojego gruntu pod budowę chodnika a wiem że nie wszyscy… Czytaj więcej »

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
11 dni temu
odpowiada  Gosia

Rond? Czyli niby kiedy? 2029? 2 lata będą je projektować. Stadion Narodowy w pół roku zaprojektowali, a te tłumoki 2 proste ronda będą 2 lata projektować…

Janusz
Janusz
11 dni temu

Tak oczywiście . Psy są ważniejsze od ludzi . Psy nie przynoszą chorób tylko ludzie . Idiotyzm zszedł na psy definitywnie . Patrząc realnie na ten kraj gdzie ludzie nie potrafią kochać i przelewają a raczej wylewają swe patologiczne uczucia na psy . Bo miłość psa jest bezwarunkowa można . A czołówka trzeba umieć kochać . Niestety . Mentalność naszego narodu nie wróży nic dobrego dla nas . Gdzie większość sprzeda własną matkę dla kasy . Zadłuży własne dzieci byle nasze było na wierzchu . Poczytajcie sobie . Tak psy przenoszą np koronawirusy i wiele innych chorób tak jak koty… Czytaj więcej »