Z ostatniej chwili! Miasto dostało 1,7 mln na przebudowę ul. Zawodzie w Przasnyszu. Pieniądze także dla gmin

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił dziś ważną decyzję dla naszego regionu. Nie tylko powiaty, ale również gminy miejskie i wiejskie otrzymały środki z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. W gronie szczęśliwców znalazło się miasto Przasnysz, które otrzymało 1 747 126,60 złotych na przebudowę ulicy Zawodzie oraz dwie przasnyskie gminy.

 

Gmina Przasnysz otrzymała 2,1 mln zł na przebudowę drogi gminnej Zakocie – Osówiec Kmiecy wraz z oświetleniem. Gmina Chorzele otrzymała 2,9 mln zł na rozbudowę drogi gminnej Gadomiec Chrzczany – Gadomiec Miłocięta oraz rozbudowę drogi gminnej w m. Binduga i Krukowo.

 

– Miasto Przasnysz otrzymało kolejne 1,7 miliona złotych na zadanie „Przebudowa ul.Zawodzie w Przasnyszu” z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Gratuluję świetnemu Wydziałowi Inwestycji Miejskich i Pozyskiwania Środków Zewnętrznych UM Przasnysz świetnie przygotowanego wniosku. Jedna z najstarszych ulic w Przasnyszu doczeka się kapitalnego remontu. Wartość zadania ponad 2,5 miliona zł!- napisał Łukasz Chrostowski.

Włodarz zapowiada, że przebudowa ul. Zawodzie zakończy się jeszcze w tym roku.

 

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
1 rok temu

A co z ul. Świerczewo?Dalej mamy jeżdzić po dziurach?Niech odpowie celebryta BURMISTRZ!

Lasoo
Lasoo
1 rok temu
Reply to  Marek

Tak. Im dalej tym lepiej 😂