Z handlu narkotykami uczynili sobie źródło stałego dochodu. 29-latka i jej partner aresztowani

29-letnia kobieta oraz jej 45-letni partner zostali aresztowani za posiadanie i handel narkotykami. Policjanci zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę o wartości rynkowej ponad 12 tys. zł.

 

Do zatrzymania doszło tuż przed świątecznym weekendem.

– Kryminalni, realizując czynności na podstawie prowadzonych od pewnego czasu ustaleń, zatrzymali na terenie Mławy 29 -letnią kobietę oraz jej 45 -letniego partnera, którzy podejrzani są o handel i posiadanie znacznej ilości narkotyków. W ich mieszkaniu oraz użytkowanych przez nich pomieszczeniach, policjanci odnaleźli ponad 4 tysiące porcji handlowych amfetaminy oraz znaczą ilość marihuany. Szacowana wartość rynkowa zabezpieczonych środków odurzających, to ponad 12 tys. złotych – informuje Anna Pawłowska z KPP Mława.

 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, para zajmowała się handlem narkotykami, czyniąc sobie z tego stałe źródło dochodu. Usłyszeli już prokuratorskie zarzuty handlu i posiadania znacznej ilości narkotyków. – Na wniosek prokuratora rejonowego, decyzją sądu zatrzymani zostali aresztowani na okres 3 miesięcy. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. Trwają dalsze czynności w śledztwie, realizowane przez mławską policję pod nadzorem prokuratora rejonowego – podaje rzeczniczka.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marta
Marta
10 miesięcy temu

eee pewnie kupowali na AliExpress? kiedy milicja złapie grube ryby a nie jakiś plankton?

Zyga
Zyga
10 miesięcy temu
Reply to  Marta

Nie zabija się kury znoszącej złote jaja!