Z domu wyszła ponad miesiąc temu. Wznowiono poszukiwania Barbary Ochelskiej

Po raz kolejny wznowiono poszukiwania zaginionej Barbary Ochelskiej. Policjanci i strażacy przeszukali blisko 60 hektarów terenu. Działania wciąż nie przyniosły rezultatów.

 

W środę, 11 października wznowiono intensywne poszukiwania 59 – letniej Barbary Ochelskiej, która zaginęła 4 września 2023 roku.

– Kobieta zostawiła swoje rzeczy osobiste i dokumenty w domu. Od momentu zaginięcia jej poszukiwania były kilkakrotnie wznawiane. Wykorzystano sprzęt policyjny, drona, psy tropiące oraz psa mantrailingowego, wyszkolonego do wyszukiwania indywidualnego zapachu człowieka, z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji. W akcji poszukiwawczej brały udział osoby cywilne z psami tropiącymi. Niestety wszystkie te działania nie przyniosły rezultatów – mówi podkom. Monika Winnik.

Środowe działania zostały przeprowadzone pod nadzorem funkcjonariuszy z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób z Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu. Wzięli w nich udział makowscy policjanci, strażacy ochotnicy z Węgrzynowa, Jaciążka, Gąsewa i Czerwonki oraz strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Makowie Maz.

– Sprawdzono po raz kolejny posesję i okoliczne pola, łąki i lasy. W sumie sprawdzono obszar o powierzchni 60 hektarów. Niestety i te działania nie przyniosły rezultatów – dodaje rzeczniczka.

Wszystkie osoby mogące mieć jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z dyżurnym makowskiej policji pod nr telefonu 47 70 47 200, bądź osobiście w jednostce policji.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments