XII Mazowiecki Miting Trójboju Siłowego Olimpiad Specjalnych w DPS w Przasnyszu

27 października w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Ruda w Przasnyszu odbył się Mazowiecki Miting Trójboju Siłowego Olimpiad Specjalnych, w którym udział wzięli najlepsi zawodnicy trenujący dwubój i trójbój siłowy w województwie mazowieckim. Jednym ze sponsorów imprezy był Powiat Przasnyski, który na tę okoliczność ufundował puchary dla uczestników oraz Cukiernia Kaczorek, firma Delicja i Miasto Przasnysz.

 

W imieniu starosty Krzysztofa Bieńkowskiego puchary wręczyła Magdalena Kowalewska, Kierownik Referatu Rozwoju, Aktywizacji Biznesu i Promocji Starostwa Powiatowego w Przasnyszu.

Zawodom – poprzedzonym krótkim występem artystycznym przygotowanym przez pensjonariuszy DPS – sędziowali Cezary Pykała, Tadeusz Pykała oraz Jakub Bońkowski. Miting był doskonałą okazją do sprawdzenia swoich możliwości siłowych oraz ustanowienia kolejnych rekordów życiowych.

Organizatorem głównym zawodów był Grzegorz Osiński z klubu Olimpiad Specjalnych „NEPTUN” oraz Dom Pomocy Społecznej w Przasnyszu. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments