Wzruszające świąteczne życzenia i podziękowania od przasnyskich Mateczek.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia otrzymaliśmy od wspólnoty sióstr klarysek kapucynek z Przasnysza piękny list, świadczący o tym, że ludzka dobroć ma w sobie ogromną moc. Choć kochamy swoją pracę, takie chwile są spełnieniem marzeń, ale bez Was – naszych Czytelników – to wszystko nie byłoby możliwe.

 

– Za pomocą Waszego portalu chciałybyśmy złożyć życzenia wszystkim ludziom, szczególnie ludziom o dobrych sercach dla naszej wspólnoty, którzy na apele InfoPrzasnysz odpowiedzieli natychmiast, po chrześcijańsku, spontanicznie… – czytamy w liście.

Doświadczyłyśmy od Was dużo dobra i serca, Waszej otwartości i życzliwości – piszą przasnyskie Mateczki.

Modlitwą spłacamy dług tej naszej wdzięczności.  Życzymy Wam łaski zdrowia… w tym ciężkim czasie, pomyślności, pokoju i dobra. Z wdzięcznością – napisały siostry klaryski kapucynki z Przasnysza, załączając życzenia przede wszystkim skierowane do Was – naszych Czytelników. To dzięki Wam możemy pisać nie tylko o sukcesach, ale i o problemach trapiących naszą Małą Ojczyznę. Najpiękniejsze jest jednak to, że razem możemy pomagać.

Poniżej publikujemy list Mateczek, skierowany do mieszkańców powiatu przasnyskiego oraz ludzi dobrej woli, którzy w odpowiedzi na nasz apel, po raz kolejny udowodniają na czym polega autentyczna moc i wartość człowieka.

 „Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne”. J 3,16.

 

 Kochani!

Z okazji nadchodzących Świąt Narodzenia Pańskiego, pragniemy z całego serca życzyć Wam wszelkich łask od Nowonarodzonego Jezusa. Niech maleńki Pan Jezus – Zbawiciel – udziela Wam i Waszym Rodzinom swych drogocennych darów Nieba, przede wszystkim łaski zdrowia…

Niech Jego miłość, radość i pokój opromienia całe Wasze życie i czyni je niewyobrażalnie szczęśliwym.

W tym miejscu pragniemy również bardzo serdecznie podziękować Wam – Kochani, Szanowni Państwo – za wielkie serce, życzliwość i wszelkie dobro wyświadczone naszej siostrzanej wspólnocie.

Niech Boża Dziecina wraz ze swą Matką Niepokalaną wynagrodzi Wam za dobroć i udziela potrzebnych łask na drodze do świętości.

Życzymy także Wam wszystkim tego, aby Nowy Rok 2021 był czasem szczególnej bliskości kochającego Boga, który jako maleńkie Dziecię przynosi nam dar Zbawienia.

 

Z darem modlitwy:

wszystkie siostry klaryski kapucynki z Przasnysza

Przasnysz, Boże Narodzenie 2020 roku

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
xcx
xcx
2 lat temu

Siostrom życzę zdrowia i błogosławieństwa Bożego na każdy dzień.Bóg zapłać za modlitwy w naszej intencji.

Radoslaw
Radoslaw
2 lat temu

Kochane siostrzyczki dziękujemy za życzenia ale przede wszystkim za modlitwę której każdy z nas tak bardzo potrzebuje Bóg Zapłać

Magda
Magda
2 lat temu

Kochane przasnyskie Mateczki, jakże inne od tego zepsutego świata. Wesołych świąt!

Anna
Anna
2 lat temu

Czytam te życzenia w wigilijną noc. Bardzo nie wzruszają. Siostry swą modlitwą często mnie wspierały Dlatego całym sercem jestem z nimi. Powiem tylko że modlitwą były że mną od narodzin moich dzieci. A to już ponad 30lat.wdzieczna jestem że są wspierają nas duchowo. Życzę im dalszej owocnej pracy z Bogiem. Anna