Wznowiono poszukiwania zaginionego 81-latka z Karwacza

W poniedziałek, 28 listopada w godzinach porannych policjanci i strażacy wznowili akcję poszukiwania Leszka Gałęziewskiego, 81 – letniego mieszkańca Karwacza, który ostatni raz widziany był 25 listopada 2022 roku i do chwili obecnej, nie powrócił do miejsca zamieszkania.

 

Policjanci z KPP Przasnysz w Przasnyszu prowadzą, poszukiwania Leszka Gałęziewskiego, 81 – letniego mieszkańca Karwacza, który ostatni raz widziany był 25 listopada 2022 roku i do chwili obecnej, nie powrócił do miejsca zamieszkania. W poniedziałkowej akcji poszukiwawczej bierze udział  7 zastępów straży pożarnej. W działaniach wykorzystywany jest również quad OSP Mchowo.

– Na chwilę obecną poszukiwania trwają w rejonie miejscowości Karwacz, będą stopniowo rozszerzane na dalsze miejscowości. Apelujemy do wszystkich mieszkańców, którzy mają jakąkolwiek wiedzę, mogącą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, by pilnie kontaktowały się z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu  tel. 47 704 82 00 lub z najbliższą jednostką Policji telefon – 112 – informuje Krzysztof Błaszczak, oficer prasowy KPP Przasnysz.

 

Zaginiony ubrany był w czapkę z daszkiem koloru siwego, kurtkę na suwak bez kaptura koloru siwego, pod kurtką posiadał marynarkę koloru brązowego w cienkie paski pionowe, spodnie dresowe granatowe z dwoma paskami po bokach koloru niebieskiego oraz pantofle koloru czarnego.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments