Wysyp pijanych kierowców na drogach powiatu przasnyskiego

Od wtorku 12 kwietnia do czwartku 14 kwietnia przasnyska policja odnotowała aż trzy zdarzenia, w których udział brali kierowcy pod wpływem alkoholu.

 

Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu poinformowała, że do pierwszego z nich doszło we wtorek, 12 kwietnia, około godz. 18:00 w Przasnyszu na ul. Królewieckiej. Przasnyskim policjantom udało się zatrzymać 36-letnią mieszkankę miasta Przasnysza, która kierowała samochodem osobowym marki BMW. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta miała w swoim organizmie blisko 1,5 promila alkoholu.

 

Następnego dnia, o godz. 7:00 rano w Przasnyszu na ul. Makowskiej policjanci zatrzymali 43-letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który kierował samochodem osobowym marki BMW. Tym razem kierowca miał w swoim organizmie ponad 0,6 promila alkoholu.

Ostatnie ze zdarzeń miało miejsce w czwartek, 14 kwietnia, także w godzinach porannych w Przasnyszu na ul. Makowskiej. Tym razem funkcjonariuszom udało się zatrzymać 51-letniego mieszkańca Pasłęki, który kierował pojazdem ciężarowym marki Scania. Badanie wykazało, że prowadził pojazd mając w swoi organizmie ponad 0,26 promila alkoholu.

 

j.b.

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arkadiusz
Arkadiusz
7 miesięcy temu

A w Zakociu nie ma żadnego odważnego by jechał pijany, jak zauważę kogoś podejrzanego informuje policję i się tego boja

Nie znajomy
Nie znajomy
7 miesięcy temu
Reply to  Arkadiusz

Haha chyba najwięcej tam jest nie dość że popijaku jest ich sporo to jeszcze i bez prawka jeżdżą

Arkadiusz
Arkadiusz
7 miesięcy temu
Reply to  Nie znajomy

Proszę o informację kto czy jakim samochodem jeżdżą zgłosimy to