Wysyp pijanych kierowców na drogach powiatu przasnyskiego

Od piątku do niedzieli (19-21 sierpnia) przasnyska policja odnotowała aż cztery zdarzenia, w których udział brali kierowcy będący pod wpływem alkoholu.

 

Jak informuje KPP Przasnysz, do pierwszego ze zdarzeń doszło w piątek, 19 sierpnia, około godziny 11.30 w Przasnyszu na ul. Kolejowej.

Policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca gminy Krasne, który kierował samochodem osobowym marki VW. Badanie alkomatem wykazało 0,92 promila alkoholu.

O godzinie 18.50 w Plewniku (gm. Krzynowłoga Mała), policjanci zatrzymali 67-letniego kierowcę motoroweru marki Romet, mieszkańca gminy Krzynowłoga Mała. W tym przypadku badanie alkomatem wykazało 2,83 promila.

 

O godzinie 20.40 z kolei, w Przasnyszu na ul. Leszno doszło do zatrzymania 67-letniego mieszkańca gminy Krasne, który kierował samochodem osobowym marki VW. Miał 0,38 promila alkoholu w organizmie.

Do ostatniego z weekendowych zdarzeń doszło w niedzielę, 21 sierpnia o godzinie 10.50 w Przasnyszu na Alei Jana Pawła II. W tym przypadku przasnyscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali 48-letniego mieszkańca gminy Przasnysz. Kierowca motoroweru marki Enyco prowadził mając 0,42 promila alkoholu w organizmie.

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments