Wystawa plenerowa na 100-lecie MKS Przasnysz zawisła na ogrodzeniu boiska

5 sierpnia 2023 roku Miejski Klub Sportowy Przasnysz zaprasza na oficjalne obchody z okazji 100 – lecia istnienia. Tymczasem w Ośrodku Sportu i Rekreacji można oglądać wystawę plenerową dokumentującą wydarzenia z życia klubu.

 

Już w najbliższą sobotę MKS Przasnysz świętować będzie swoje 100 – lecie. Z tej okazji na ogrodzeniu boiska wielofunkcyjnego na Stadionie Miejskim zawisła wystawa zdjęć. Dokumentują one najważniejsze wydarzenia z życia klubu.

Uroczyste obchody odbędą się 5 sierpnia. Rozpoczną się mszą święta, która zostanie odprawiona w kościele farnym o godzinie 9.30. Potem o godzinie 11.30 odbędzie się uroczysta gala w hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 2. Tu na przybyłych gości czekać będzie poczęstunek, występy artystyczne oraz wręczenie pamiątkowych medali byłym zawodnikom oraz zasłużonym dla Klubu.

 

O godzinie 14.00 zostanie rozegrany Wielki Mecz Legend MKS Przasnysz pomiędzy seniorami przasnyskiej drużyny. Podczas meczu organizatorzy przewidzieli atrakcje dla dzieci oraz wszystkich kibiców. Nie zabraknie również przasnyskiej giętej stadionowej i żołnierskiej grochówki.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments