Wyprzedzając zderzył się z kombajnem. Motocyklista doznał ciężkich obrażeń ciała

Na drodze krajowej nr 57 doszło do groźnego wypadku. 38 – letni motocyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Wstępne ustalenia wskazują, że przyczyną wypadku był nieprawidłowy manewr wyprzedzania.

 

Na drodze krajowej nr 57 w miejscowości Dzierżanowo doszło do zderzenia motocykla z kombajnem rolniczym.

– Jak ustalili wstępnie policjanci pracujący na miejscu, wypadek miał miejsce na oznakowanym prawidłowo skrzyżowaniu dróg. 38 – letni kierujący motocyklem wykonując nieprawidłowo manewr wyprzedzania, zderzył się z kombajnem, którym kierował 51 – letni mieszkaniec powiatu makowskiego – informuje podkom. Monika Winnik, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim

W wyniku zderzenia 38 – letni motocyklista, mieszkaniec pow. pułtuskiego, z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. Obydwaj kierujący byli trzeźwi.

– Na miejscu wypadku policjanci wykonali czynności, które pozwolą ustalić dokładny przebieg i okoliczności zdarzenia. Droga krajowa 57 była zablokowana, wyznaczono objazdy. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin – dodaje rzeczniczka.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Magnum
Magnum
1 miesiąc temu

Nie ma to jak wyprzedzać na skrzyżowaniu…

Aga
Aga
1 miesiąc temu
Reply to  Magnum

I zaraz będzie taki dobry chlopak,i uderzył w kombajn,motocykliści giną na własne życzenie, brawura ich gubi

Mania
Mania
1 miesiąc temu
Reply to  Aga

Nie no jak zwykle oni święci to kombajnista jak jechał będzie znów lincz

Amator
Amator
1 miesiąc temu

Taki co jeździ 150 km/h w koło od końca do końca wsi 10 razy, w dodatku z przelotowym tłumikiem to też motocyklista? Tak bez związku pytam.