Wyprawa rowerowa po lesie z „Przyjaciółmi Małowidza”

6 listopada członkowie Stowarzyszenia „Przyjaciele Małowidza zaprosili mieszkańców na wycieczkę rowerową leśnymi drogami. W programie znalazło się wiele atrakcji, konkursy oraz upominki.

 

„Wycieczki rowerowe kochamy, więc do lasu zapraszamy” pod taką nazwą w niedzielę, 6.11.2022 r. odbyło się wydarzenie zorganizowane przez stowarzyszenie „Przyjaciele Małowidza”. Leśna impreza była możliwa dzięki wsparciu jakie grupa otrzymała w ramach konkursu „Sportowa Natura”.

Organizatorzy wycieczki, wspólnie z Lasami Państwowymi, zachęcali do aktywności fizycznej i ruchu na świeżym powietrzu, w otoczeniu polskiej przyrody.

 

– Równo o godzinie 13 wyruszyliśmy spod świetlicy wiejskiej w Małowidzu. Piękna, jesienna pogoda służyła nam przez cały nasz pobyt w lesie. Gdy dotarliśmy na miejsce, podzieliliśmy się na grupy i szukaliśmy darów leśnych – relacjonuje stowarzyszenie.

Po powrocie do świetlicy wiejskiej na uczestników rowerowej wyprawy czekało ognisko z kiełbaskami i ziemniakami, a w pomieszczeniach warsztaty plastyczne.

– Tematem oczywiście był las. Zrobiliśmy piękne prace korzystając z tego, co przynieśliśmy. Był też quiz o podobnej tematyce. Każdy uczestnik otrzymał prezenty – dodają organizatorzy.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments