Wypadek w Przejmach. 73-latek był pod wpływem alkoholu

W środę, 7 czerwca po godzinie 14.00 w Przejmach doszło do poważnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. W sumie do szpitala trafiły do trzy osoby. Okazało się, że kierowca Daewoo Matiza był pod wpływem alkoholu.

 

Do zdarzenia doszło w środę, 7 czerwca o godzinie 14.15 w Przejmach w pobliżu leśniczówki. W akcji ratunkowej brało udział 5 zastępów straży pożarnej. Policja poinformowała o przebiegu zdarzenia.

– Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący pojazdem marki Toyota RAV4, 64 – letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu wyjeżdżając z drogi podporządkowanej pojazdowi marki Matiz, którym kierował 73 – letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego – informuje Ilona Cichocka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

 

Z miejsca zdarzenia do szpitala karetkami zabrane zostały 3 osoby: kierujący i pasażerka matiza oraz kierowca toyoty. Sprawdzono stan trzeźwości kierowców.

– Kierowca toyoty był trzeźwy, zaś badanie krwi kierowcy matiza wykazało, że ten był pod wpływem alkoholu – dodaje nasza rozmówczyni.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
myto
myto
3 miesięcy temu

Jeszcze kobieta wsiadła do kierowcy pod wpływem alkoholu, mają szczęście ,że przeżyli, ale to czasu.

Wpzz
Wpzz
3 miesięcy temu

Czas na weryfikacie bo okuliści w cenie