Wypadek w Kuchnach. Sprawca był pijany i prowadził bez uprawnień!

Wczoraj informowaliśmy o groźnym wypadku do jakiego doszło w miejscowości Chodkowo – Kuchny. W wyniku zderzenia się dwóch pojazdów cztery osoby trafiły do szpitala z obrażeniami ciała.

 

– Zdarzenie miało miejsce 3 kwietnia o godz. 16.00 w Chodkowie – Kuchnach. Według wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia to 45 – letni kierujący mercedesem, mieszkaniec pow. ciechanowskiego, jadąc z Przasnysza w kierunku Krasnosielca nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Citroen, który wykonywał manewr skrętu w lewo i najechał na jego tył – informuje asp. Monika Winnik.

 

W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznały 4 osoby, kierujący i pasażerka citroena oraz kierujący i pasażerka mercedesa. Wszyscy trafili do szpitala.

– W toku wykonanych czynności okazało się, że kierujący mercedesem był w stanie nietrzeźwości, badanie wykazało ponad promil alkoholu w organizmie. Dodatkowo 45 – latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz kierowanie pojazdem bez uprawnień – dodaje oficer prasowy KPP Maków Maz.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments