Wypadek na trasie Sierakowo-Zawadki to efekt wyprzedzania na skrzyżowaniu

Przasnyscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w poniedziałek na trasie Sierakowo-Zawadki. W wyniku wypadku ranny został pasażer ciągnika rolniczego.

 

W poniedziałek 8 lipca około godziny 9:27 na trasie Sierakowo – Zawadki doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów.

– Z wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy z przasnyskiej drogówki wynika, iż kierujący pojazdem osobowym marki Lexus, 70-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego podczas wykonywanego manewru wyprzedzania na skrzyżowaniu dróg, doprowadził do zderzenia z ciągnikiem rolniczym marki Ursus, którym kierował 43-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi – przekazuje mł. asp. Ilona Cichocka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

W wyniku zdarzenia 20-letni pasażer ciągnika rolniczego z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

– Policjanci zabezpieczali ślady i wykonywali oględziny miejsca wypadku. Dalsze postępowanie ma wyjaśnić szczegółowy przebiegi i okoliczności zdarzenia – dodaje rzeczniczka.

Przasnyscy policjanci zwracają się do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie zasad bezpieczeństwa i stosowanie się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może zakończyć się tragicznie.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wieśniak
Wieśniak
5 dni temu

Bezmozg z Lexusa

Arkadiusz
Arkadiusz
5 dni temu

W tym wieku jeszcze samochodem jeździ? Myśli że ma dobre auto to może łamać przepisy,?

Grzechu
Grzechu
4 dni temu

Szybciej, szybciej, bo wakacje wam uciekną