Wypadek na skrzyżowaniu z drogą krajową nr 7. Ranne 3 osoby, w tym 4-letnie dziecko

Trwają czynności policji w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło na wyjeździe do drogi krajowej nr 7. W wyniku zderzenia samochodów osobowych, ranne zostały trzy osoby, w tym 4-letnie dziecko. Kierowcy byli trzeźwi. Policja apeluje o ostrożność za kierownicą.

 

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, pracujących na miejscu wypadku, 38 – letni mieszkaniec Mławy, kierujący skodą, jadąc w kierunku drogi krajowej nr 7, wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu krajową siódemką Nissanowi. Nissanem kierowała 29 – letnia mieszkanka pow. mławskiego. W samochodzie przewoziła swojego 4 – letniego synka oraz 51 – letnią kobietę – informuje Policja.

W wyniku wypadku ranni zostali pasażerowie obu pojazdów.

– Podróżująca Skodą 36 – letnia obywatelka Czech oraz pasażerka Nissana zostały przewiezione do szpitala w Mławie. Obrażeń ciała doznał także 4-letni chłopiec. Dziecko pod opieką mamy zostało przewiezione do szpitala w Ciechanowie. Dwie ranne pasażerki, którym udzielono pomocy medycznej w mławskim szpitalu, jeszcze tego samego wieczoru zostały zwolnione do domu – czytamy.

– Kierujący pojazdami byli trzeźwi, w momencie wypadku sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu była wyłączona. Policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierującemu Skodą prawo jazdy. Trwają dalsze ustalenia przebiegu i przyczyn wypadku – informują funkcjonariusze.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze. „Chwila nieuwagi, brak koncentracji mogą doprowadzić do tragedii. Pamiętajmy, nikt nie jest na drodze sam, od Twoich decyzji za kierownica zależy bezpieczeństwo na drodze”.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments