
Wypadek na skrzyżowaniu z drogą krajową nr 7. Ranne 3 osoby, w tym 4-letnie dziecko
Trwają czynności policji w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło na wyjeździe do drogi krajowej nr 7. W wyniku zderzenia samochodów osobowych, ranne zostały trzy osoby, w tym 4-letnie dziecko. Kierowcy byli trzeźwi. Policja apeluje o ostrożność za kierownicą.
– Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, pracujących na miejscu wypadku, 38 – letni mieszkaniec Mławy, kierujący skodą, jadąc w kierunku drogi krajowej nr 7, wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu krajową siódemką Nissanowi. Nissanem kierowała 29 – letnia mieszkanka pow. mławskiego. W samochodzie przewoziła swojego 4 – letniego synka oraz 51 – letnią kobietę – informuje Policja.
W wyniku wypadku ranni zostali pasażerowie obu pojazdów.
– Podróżująca Skodą 36 – letnia obywatelka Czech oraz pasażerka Nissana zostały przewiezione do szpitala w Mławie. Obrażeń ciała doznał także 4-letni chłopiec. Dziecko pod opieką mamy zostało przewiezione do szpitala w Ciechanowie. Dwie ranne pasażerki, którym udzielono pomocy medycznej w mławskim szpitalu, jeszcze tego samego wieczoru zostały zwolnione do domu – czytamy.
– Kierujący pojazdami byli trzeźwi, w momencie wypadku sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu była wyłączona. Policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierującemu Skodą prawo jazdy. Trwają dalsze ustalenia przebiegu i przyczyn wypadku – informują funkcjonariusze.
Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze. „Chwila nieuwagi, brak koncentracji mogą doprowadzić do tragedii. Pamiętajmy, nikt nie jest na drodze sam, od Twoich decyzji za kierownica zależy bezpieczeństwo na drodze”.
ren