Wypadek motocyklisty w Kuskowie. 34-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Jechał bez uprawnień!

Przasnyscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu, wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w piątek, 15 kwietnia 2022 roku, tuż po godzinie 17.00 w Kuskowie (gm. Przasnysz).

 

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki Kawasaki, 34-letni mieszkaniec gminy Przasnysz, na skutek niedostosowania prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad jednośladem, a następnie zjeżdżając do przydrożnego rowu, doprowadził do wywrócenia pojazdu – informuje asp. szt. Krzysztof Błaszczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

 

34-latek z poważnymi obrażeniami ciała, został przetransportowany karetką pogotowia do makowskiego szpitala.

– Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości, wykazało w organizmie 34-latka, ponad 2 promile alkoholu. Dodatkowo policjanci po sprawdzeniu danych kierującego w Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierujących ustalili, że mężczyzna kierował motocyklem bez uprawnień – dodaje.

 

Sprawdź również
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
7 miesięcy temu

No to co teraz „Marek Jan Cześki” masz do powiedzenia? Tak broniłeś tego koleżki.

Przecież wszyscy dookoła wiedzieli, że koleś jeździ na bani. Dobrze, że nikomu krzywdy nie zrobił. Szkoda tylko, że leczenie będzie na koszt podatnika.

Paweł
Paweł
7 miesięcy temu

Anonimowo ? Kozak w necie, p… w świecie.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
7 miesięcy temu
Reply to  Paweł

Oj Pawełek, Pawełek, ależ Ty twardziel jesteś. Kanapowy kozak.

Marek
Marek
7 miesięcy temu

motor zatrzymac i zrobić pzrepadek na rzecz skarbu państwa potem licytacja. motocyklistę obciażyć kosztami niesienia mu pomocy.

Konsultant
Konsultant
7 miesięcy temu

Jak kierowcy puszek jeżdżą pijani to nie ma takiego linczowania nwm dlaczego tak wam przeszkadzają motocykle ale życie bez pasji to nie życie więc chodźcie dalej na ziemi bez celu i marzeń znając życie zapierdalajac za grosze i żyjąc z miesiąca na miesiąc faktycznie życie jakie każdy by chciał.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
7 miesięcy temu
Reply to  Konsultant

Jeżdżenie motocyklem po pijaku. Rzeczywiście, zaje*ista pasja. Nie ma co.

Poza tym napisałeś 51 słów bez jednego znaku interpunkcyjnego. Więc zapewne pracujesz za grube pieniądze…

Klara
Klara
7 miesięcy temu

W Tobie jest tyle jadu, że gdybyś się przypadkiem ugryzł to śmierć na miejscu, nawet pieniądze podatników by nie pomogły 😁😁