Wylicytowaną koszulkę olimpijczyków odebrał od dowódcy 2. ORel

22 listopada u dowódcy 2. Ośrodka Radioelektronicznego gościł pan Stanisław Artur Kołakowski, zwycięzca licytacji na rzecz mieszkańca Przasnysza, Daniela Karbowskiego.

 

Pan Stanisław Kołakowski wylicytował koszulkę z autografami olimpijczyków: Igi Baumgart-Witan oraz Henryka Szosta. Przedmiot został przekazany na licytację przez 2. Ośrodek Radioelektroniczny w Przasnyszu.

Dokonując przekazania wylicytowanego przedmiotu płk Postek stwierdził: W dniu, w którym zwróciła się do nas pani Anna – mama Daniela nie pytaliśmy, jak sobie z tym poradzić, ale po prostu zaczęliśmy działać. Udało się nam pozyskać koszulkę z autografami naszych olimpijczyków: Igi Baumgart-Witan oraz Henryka Szosta, którą przekazaliśmy na licytację. Zawsze kiedy tylko możemy staramy się pomagać. Bierzemy czynny udział nie tylko w akcjach związanych stricte z obronnością, ale również wspierając społeczne apele mieszkańców z terenu naszego garnizonu.

 

Żołnierze 2.ORel chętnie angażują się w akcje oddawania krwi czy zbiórki środków pieniężnych na rehabilitację i specjalistyczne leczenie.

– Jak mawiają żołnierze ośrodka my po prostu nie zostawiamy swoich. Serdecznie gratuluję panu Arturowi za wylicytowanie przedmiotu. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane na dalszą diagnostykę, leczenie i rehabilitację Daniela – dodał dowódca jednostki.

 

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments