Wyjątkowy „Bal Karnawałowy” Przasnyskiej Fundacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej „Świetlik”.

9 lutego w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu odbył się Bal Karnawałowy zorganizowany przez Przasnyską Fundację Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej „Świetlik”. W wydarzeniu uczestniczyły dzieci i młodzież z niepełnosprawnością z terenu powiatu przasnyskiego wraz z rodzicami i opiekunami.

Od wielu już lat organizacja bali karnawałowych stanowi stały i ważny element działalności Fundacji, tak bardzo corocznie wyczekiwany przez jej podopiecznych. O atrakcyjność i karnawałowy klimat balu zadbał zespół Takt, który uświetnił bal  znakomitą muzyką taneczną i licznymi konkursami i zabawami, ku wielkiej radości i zadowoleniu uczestników balu. Dzieciaki i młodzież bawiła się świetnie – poinformowała nasz portal Fundacja.

Głównym, i najbardziej wyczekiwanym przez dzieci i młodzież, punktem balu było przybycie świętego Mikołaja, który wręczył podarunki.

Tegoroczny bal karnawałowy dostarczył uczestnikom wiele radości i wywołał uśmiech na niejednej buzi, jak również na twarzach ich rodziców i opiekunów.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments