WYGRANA NA ZAKOŃCZENIE ROZGRYWEK

MKS PRZASNYSZ – KRZYNIAK KRZYNOWŁOGA MAŁA 2-0

Ostatni mecz rundy jesiennej sezonu 2017/2018 zawodnicy MKS Przasnysz rozegrali 22 października z rówieśnikami z Krzynowłogi Małej.  Przasnyszanie byli faworytem spotkania i od początku chcieli to udowodnić na boisku.  Początek spotkania to zdecydowane ataki gospodarzy jednak bez klarownych sytuacji bramkowych.

W  12 minucie  spotkania po doskonałym podaniu Huberta Bońkowskiego Szymon Morawski znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem lecz jego uderzenie w ostatnim momencie zablokował ofiarnie interweniujący bramkarz. W rewanżu zawodnicy z Krzynowłogi  groźnie uderzają z dystansu trafiając w słupek przasnyskiej bramki.

W 19 minucie akcja braci Bońkowskich  kończy się zdobyciem bramki samobójczej dla MKS Przasnysz. W odpowiedzi goście oddają dwa groźne strzały z dystansu minimalnie przestrzeliwując. Tuż przed przerwą po dobrej akcji Grabowskiego lewą stroną boiska piłka trafia pod nogi Szymona Morawskiego, który po kierunkowym przyjęciu pięknym strzałem w okienko bramki po raz drugi pokonuje bramkarza Krzyniaka. Po przerwie , i kilku zmianach, inicjatywę na boisku przejmują goście którzy już w  36 minucie za sprawą Marcina Ślipka marnują doskonałą okazję do zdobycia bramki kontaktowej. Siedem minut później Szymon Morawski w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości trafia w słupek .

Gospodarze zaczynają nerwowo reagować na wydarzenia boiskowe .  Sytuacja uspokaja się dopiero po zmianach powrotnych. Od tego momentu  mimo optycznej przewagi goście  nie są w stanie stworzyć groźnej sytuacji pod bramką Przasnysza.  Tuż przed końcem  spotkania  goście marnują najlepszą sytuację do strzelenia bramki kontaktowej za sprawą doskonale interweniującego Piotra Kołakowskiego. Kilka chwil później sędzia kończy mecz, który pozwolił drużynie MKS Przasnysz zająć trzecie  miejsce w tabeli po rundzie jesiennej. Słowa uznanie należą się zawodnikom którzy mimo choroby stawili się w tym dniu do gry i wydatnie przyczynili się do odniesienia zwycięstwa.

Skład MKS Przasnysz:   Kołakowski Piotr, Tworkowski Bartosz, Raczkowski Dominik, Bońkowski Hubert, Wójcik Bartosz, Zajkowski Jakub, Bonisławski Kacper, Grabowski Mikołaj, Czaplicki Mateusz, Wesoły Jan, Morawski Szymon, Ciesielski Maciej, Bujak Maciej

Trener – Cołosiński Grzegorz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments