Wybrano Zarząd Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddziału w Przasnyszu na kolejną kadencję

W poniedziałek, 23 stycznia odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddziału Rejonowego w Przasnyszu, podczas którego wybrano zarząd związku.

 

W czasie spotkania przedstawiono sprawozdanie z działalności związku. Odbyły się też głosowania w tym m.in. w sprawie udzielenia absolutorium dla ustępującego zarządu. Nie brakowało także omówienia bieżących spraw i problemów.

W zebraniu wzięła udział przewodnicząca Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Płocku, Jadwiga Korneszczuk, która podkreśliła, że z obecnym zarządem współpracowało jej się bardzo dobrze. – To jest naprawdę dobry zarząd. Oni naprawdę świetnie ze sobą współpracują. Wszystkie sprawozdania, uchwały, które przesyłają ze wszystkich posiedzeń, to jest praca na wysokim poziomie – mówiła.

 

Głosowanie na członków zarządu na nową kadencję odbyło się w sposób tajny. W skład zarządu na kolejną kadencję weszli: Tadeusz Wiśniewski – przewodniczący, Teresa Kacprzak – zastępca przewodniczącego, Bożena Marchewka – skarbnik, Elżbieta Chmielewska – sekretarz, Urszula Bojarska – członek zarządu.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jerzy
Jerzy
10 miesięcy temu

„Wesołe jest życie staruszka…”. Trzymajmy się razem, zawsze cieplej.