Wybrano najkorzystniejszą ofertę na utworzenie kompleksu boisk przy ZSP w Przasnyszu

Wybrano najkorzystniejszą ofertę na utworzenie kompleksu boisk przy ZSP w Przasnyszu oraz doposażenie bazy sportowej w szkołach prowadzonych przez Powiat Przasnyski.

 

Oferta firmy Torakol z Radziejowa została wybrana jako najkorzystniejsza w postepowaniu dotyczącym budowy kompleksu boisk sportowych przy ZSP w Przasnyszu oraz doposażenia bazy sportowej w szkołach prowadzonych przez Powiat Przasnyski.

„Wykonawca Torakol Sp. z o.o. wykazał spełnianie warunków udziału w postępowaniu, nie podlega wykluczeniu z postępowania, a jego oferta nie podlega odrzuceniu. Wykonawca złożył ofertę najkorzystniejszą w świetle kryteriów oceny ofert określonych w SWZ” – informuje starosta Paweł Mostowy.

Kwota jaką zaproponował wykonawca to 1 997 997,01 zł.

– Konsekwentnie dążymy do poprawy warunków nauki w szkołach prowadzonych przez Powiat Przasnyski, kontynuując rozbudowę sportowych obiektów przyszkolnych. Dzięki wykupowi gruntów i pozyskaniu przez władze powiatu 2 mln zł w ramach VI edycji Rządowego Funduszu Polski Ład na terenie Zespołu Szkół Powiatowych im. mjr. Henryka Sucharskiego przy ul. Mazowieckiej w Przasnyszu powstaną: kompleks boisk, bieżnia lekkoatletyczna, skocznia w dal oraz trybuny dla kibiców. Przetarg obejmuje także zakup profesjonalnego sprzętu do siłowni w trzech powiatowych placówkach edukacyjnych – informuje Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments