Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Przasnyszu odwołane

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Przasnyszu w okręgu wyborczym nr 10 miały się odbyć 11 kwietnia 2021 r. Niestety uzupełnienie składu rady nie nastąpi szybko, ponieważ odwołano je z powodu pandemii. To już kolejny termin.

 

Pierwotnie wybory miały odbyć się 28 lutego, jednak w związku z obowiązującymi obostrzeniami termin ten zmieniono na 11 kwietnia 2021 r. Niestety także i w nowym terminie wybory się nie odbędą. Powód ten sam co wcześniej – epidemia.

– Z przykrością informuję, że z powodu pandemii COVID-19 wybory zostały odwołane, a termin nieokreślony. O kolejnym terminie wyborów poinformuję kiedy zostanie ustalony – napisał jeden z kandydatów Arkadiusz Klimczak.

 

Przypomnijmy, wybory uzupełniające zostały zarządzone w związku z wygaśnięciem 2 grudnia 2020 r. mandatu radnego Pawła Łady (KWW PSL).

Nowego radnego mieli wybrać mieszkańcy Przasnysza z okręgu nr 10, czyli z ulic Osiedlowej i Szkolnej. Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Ciechanowie zarejestrowało cztery komitety wyborcze.

  • Arkadiusza Klimczaka
  • Jarosława Jachimowskiego
  • Dariusza Rzeplińskiego
  • Elżbietę Janinę Lompert

 

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Staś
Staś
1 rok temu

Klimczak już raz naraził miasto na straty rezygnując bezczelnie z mandatu dla własnego widzimisię. Może zanim wystartuje zaplaci za poprzednie wybory uzupelniajace?