Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Przasnyszu już w kwietniu. Znamy kandydatów.

Jak poinformowało Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Ciechanowie, wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Przasnyszu w okręgu wyborczym nr 10 odbędą się 11 kwietnia 2021 r.

 

Przypomnijmy, wybory uzupełniające zostały zarządzone w związku z wygaśnięciem w dniu 2 grudnia 2020r. mandatu radnego Pawła Łady (KWW PSL).

Pierwotnie wybory miały odbyć się 28 lutego, jednak w związku z obowiązującymi obostrzeniami termin ostatecznie zmieniono na 11 kwietnia 2021r.

Nowego radnego wybiorą mieszkańcy Przasnysza z okręgu nr 10, czyli z ulic Osiedlowej i Szkolnej. Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Ciechanowie zarejestrowało cztery komitety wyborcze.

Mieszkańcy będą mogli oddać swój głos na:

  • Arkadiusza Klimczaka
  • Jarosława Jachimowskiego
  • Dariusza Rzeplińskiego
  • Elżbietę Janinę Lompert

 

Kto uzupełni skład przasnyskiej Rady Miejskiej dowiemy się najprawdopodobniej 12 kwietnia 2021r.


 

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Edward
Edward
2 lat temu

Panowie Rzepliński, Klimczak w jaki sposób będziecie reprezentować wyborców z okręgu wyborczego nr 10 jeśli nie jesteście mieszkańcami tego okręgu więc nie posiadacie żadnej wiedzy na potrzeby mieszkańców. Proszę startować w swoich okręgach wyborczych, a jesli podejmowaliście próby startu i nie zostaliście wybrani to nie szukajcie wyborców w obcym okręgu.

Marcin
Marcin
2 lat temu
Reply to  Edward

Ma Pan rację, tak nie powinno być. Ktoś kto nie jest mieszkańcem danego osiedla nie powinien być jego głową, a być powinien ktoś kto zna dotkliwie jego potrzeby, problemy, wymagania mieszkańców i godnie ich reprezentować jako wspólnotę swojego osiedla.