Wybory samorządowe 2024. Poznajcie kandydatów do rad gmin w powiecie przasnyskim

Publikujemy przegląd kandydatów na radnych poszczególnych gmin powiatu przasnyskiego ogłoszonych w kampanii przed wyborami samorządowymi.

 

Kandydatem na radnego może być osoba, która ma prawo wybierania w tych wyborach, jest obywatelem polskim lub obywatelem Unii Europejskiej, niebędącym obywatelem polskim albo obywatelem Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, najpóźniej w dniu głosowania kończy 18 lat, stale zamieszkuje na obszarze gminy, w której kandyduje – nie ma obowiązku zamieszkiwania na obszarze okręgu wyborczego, w którym kandydat zostanie zgłoszony, jest ujęta w Centralnym Rejestrze Wyborców w stałym obwodzie głosowania ma obszarze danej gminy.

Prezentujemy listy kandydatów w wyborach do rad gmin:

Rada Gminy Przasnysz:

  • Kosakiewicz Tomasz – Klewki – okręg nr 1
  • Krasnowska-Sołtys Bogumiła – Klewki – okręg nr 1
  • Prekiel Małgorzata – Obrąb – okręg nr 1
  • Jankowski Dariusz – Leszno – okręg nr 2
  • Nagiel Małgorzata – Leszno – okręg nr 2
  • Borkowska Ewa – Leszno – okręg nr 3
  • Markowski Waldemar – Księstwo – okręg nr 3
  • Modelska Joanna – Leszno – okręg nr 3
  • Modelski Roman – Leszno – okręg nr 3
  • Leleniewska Magdalena – Gostkowo – okręg nr 4
  • Rutkowski Tomasz – Gostkowo –okręg nr 4
  • Kulpanowska Anna – Bogate – okręg nr 5
  • Kopka Tomasz – Bogate – okręg nr 5
  • Wenda Mariola – Helenowo Stare – okręg nr 5
  • Jeznach Andrzej – Helenowo Nowe – okręg nr 6
  • Karwacka Magdalena – Helenowo Stare – okręg nr 6
  • Sobieraj Grzegorz – Wielodróż – okręg nr 6
  • Berk Anna – Fijałkowo – okręg nr 7
  • Galewski Rafał – Dobrzankowo –  okręg nr 7
  • Grabowski Mariusz – Mirów –okręg nr 15
  • Przybysz Ryszarda Danuta – Dobrzankowo – okręg nr 7
  • Goliasz Renata Maria – Karwacz – Okręg nr 8
  • Kacprzak Robert – Karwacz – okręg nr 8
  • Pawłowski Rafał – Karwacz – okręg nr 8
  • Zadrożna Grażyna Sylwia – Karwacz – okręg nr 8
  • Serafin Jarosław – Zawadki – okręg nr 9
  • Kozicki Paweł – Sierakowo – okręg nr 9
  • Wacławski Mirosław Andrzej – Sierakowo – okręg nr 9
  • Silski Janusz – Bartniki – okręg nr 10
  • Wierzbicka Marzena – Bartniki – okręg nr 10
  • Jaworski Wojciech – Sątrzaska – okręg nr 11
  • Poniatowska Agnieszka – Sątrzaska – okręg nr 11
  • Wdowiński Sławomir – Wyrąb Karwacki – okręg nr 11
  • Wenda Ewa Teresa – Wyrąb Karwacki – okręg nr 11
  • Jurczewska Izabela – Stara Krępa – okręg nr 12
  • Pszczółkowski Tomasz – Nowa Krępa – okręg nr 12
  • Sobolewska Teresa – Stara Krępa – okręg nr 12
  • Sopęch Romuald – Szla – okręg nr 13
  • Soroko Beata – Osówiec Szlachecki – okręg nr 13
  • Szczapiński Jacek – Szla – okręg nr 13
  • Kawiecka Małgorzata – Mchówko – okręg nr 14
  • Kuligowska Teresa – Mchowo – okręg nr 14
  • Pydyński Jarosław – Mchowo – okręg nr 14
  • Jakubowska Małgorzata – Oględa – okręg nr 15
  • Kobyliński Kazimierz – Osówiec Kmiecy – okręg nr 15
  • Osowski Zenon – Kijewice – okręg nr 15

Rada Miasta i Gminy Chorzele:

  • Brzezicki Dariusz Bronisław – okręg nr 1
  • Dąbkowska Dorota – Chorzele – okręg nr 1
  • Kołakowska Emilia Małgorzata – Chorzele – okręg nr 1
  • Lorenc Krzysztof – Przątalina – okręg nr 2
  • Przybysławski Robert Chorzele – okręg nr 2
  • Zakrzewski Radosław Miron – Chorzele – okręg nr 2
  • Chodacz Grzegorz – Chorzele – okręg nr 3
  • Cichowski Andrzej – Chorzele – okręg nr 3
  • Suchodolski Sebastian – Chorzele – okręg nr 3
  • Zaborowski Bartosz Jakub – Chorzele – okręg nr 3
  • Klimczak Jakub – Chorzele – okręg nr 4
  • Kolwicz Krzysztof Stanisław – Chorzele – okręg nr 4
  • Zawojek Michał – Łaz– okręg nr 4
  • Karwacki Łukasz – Zdziwój Nowy – okręg nr 5
  • Bogdański Daniel – Wasiły Zygny – okręg nr 5
  • Burnos Andrzej- Nowa Wieś – okręg nr 5
  • Piórkowski Mateusz – Duczymin – okręg nr 6
  • Połomski Andrzej – Dąbrówka Ostrowska – okręg nr 6
  • Płoski Szymon Michał – Stara Wieś – okręg nr 6
  • Jeliński Zenobiusz – Krzynowłoga Wielka – okręg nr 7
  • Lewicki Mirosław Tomasz – Krzynowłoga Wielka okręg nr 7
  • Pupek Piotr – Czaplice Wielkie – okręg nr 7
  • Jachimowska Barbara – Rapaty-Sulimy – okręg nr 8
  • Stolarczyk Paulina – Bagienice – okręg nr 8
  • Suchodolski Robert – Przątalina – okręg nr 8
  • Krzykowski Zbigniew – Rycice –okręg nr 9
  • Leśniewska Anna – Rembielin – okręg nr 9
  • Radomski Zbigniew – Rycice – okręg nr 9
  • Grabowski Wojciech – Budki – okręg nr 10
  • Siedlecka Elżbieta – Zagaty – okręg nr 10
  • Krawczyk Andrzej Stanisław Sosnówek – okręg  nr 11
  • Moszczyński Mariusz Łaz – okręg nr 11
  • Radomska Bożena – Opaleniec – okręg nr 11
  • Krzynówek Małgorzata – Zaręby – okręg nr 12
  • Książek Anna Lucyna – Zaręby – okręg nr 12
  • Szlaga Piotr – Zaręby – okręg nr 12
  • Kosiorek Ryszard Józef – Poścień-Wieś – okręg nr 13
  • Kuciński Dariusz Jacek – Poścień-Zamion – okręg nr 13
  • Leonowicz Marcela Kinga – Pruskołęka – okręg nr 13
  • Gut Andrzej – Krukowo – okręg  nr 14
  • Piętka Beata Mieczysława – Krukowo okręg nr 14
  • Skorupski Piotr – Krukowo – okręg nr 14
  • Kacprzyk Kazimierz – Rzodkiewnica – okręg nr 15
  • Orzoł Patryk – Rzodkiewnica – okręg nr 15
  • Sieruta Mirosław Dariusz – okręg nr 15

Rada Gminy Krzynowłoga Mała

  • Antosz Wojciech – Krzynowłoga Mała – okręg nr 1
  • Dawidczyk Jolanta – Krzynowłoga Mała – okręg nr 1
  • Konopka Zbigniew – Krzynowłoga Mała – okręg nr 1
  • Pszczółkowski Witold – Krzynowłoga Mała – okręg nr 1
  • Żebrowski Radosław – Krzynowłoga Mała – okręg nr 1
  • Konopka Mirosław – Krzynowłoga Mała – okręg nr 2
  • Obrębska Alina – Krzynowłoga Mała – okręg nr 2
  • Stachowska Wiesława -Zbrochy – okręg nr 2
  • Antosz Karol – Piastowo – okręg nr 3
  • Borowy Bogdan – Ostrowe-Przedbory – okręg nr 3
  • Chodkowski Jacek – Piastowo – okręg nr 3
  • Gadomski Piotr Paweł – Ostrowe-Kopcie – okręg nr 3
  • Glina Magdalena – Piastowo – okręg nr 3
  • Borowa Emilia – Marianowo – okręg nr 4
  • Chodkowska Joanna – Łoje – okręg nr 4
  • Gołębiewski Błażej – Wiktorowo – okręg 4
  • Leśniewski Mirosław – Marianowo – okręg nr 4
  • Białoszewska Teresa – Czaplice-Bąki – okręg nr 5
  • Kołakowska Ewa Katarzyna – Romany-Karcze – okręg nr 5
  • Przybyłek Jolanta Katarzyna- Czaplice-Bąki-okręg nr 5
  • Roman Anna – Krajewo Wielkie – okręg nr 6
  • Roman Zbigniew – Chmielonek – okręg nr 6
  • Umińska Sylwia -Romany-Zalesie – okręg nr 6
  • Łazicki Albert Roman -Krajewo Wielkie – okręg nr 6
  • Borowa Aneta – Chmieleń Wielki – okręg nr 7
  • Chmielińska Anna – Chmieleń Wielki – okręg nr7
  • Majewska Renata Ożumiech – okręg nr 7
  • Mikołajewski Leonard – Chmieleń Wielki – okręg nr 7
  • Kukliński Krzysztof – Świniary – okręg nr 8
  • Paradowska Anna – Świniary – okręg nr 8
  • Rogowski Marcin – Plewnik – okręg nr 8
  • Smoliński Łukasz – Plewnik – okręg nr 8
  • Łosiewicz Mariola – Ulatowo-Gać – okręg nr 8
  • Bochenek Beata – Ulatowo-Zalesie – okręg nr 9
  • Bojaronus Dariusz – Ulatowo-Adamy – okręg nr 9
  • Kawiecki Tomasz – Ulatowo-Adamy – okręg nr 9
  • Radomski Przemysław – Zalesie Świniarskie – okręg nr 9
  • Kijora Daniel -Ulatowo-Czerniaki – okręg nr 10
  • Popiołek Monika – Ulatowo-Czerniaki – okręg nr 10
  • Smoliński Tadeusz – Ulatowo-Borzuchy – okręg nr 10
  • Umiński Artur – Skierkowizna – okręg nr 10
  • Milewski Dariusz- Gadomiec-Jędryki – okręg nr 11
  • Nakielska Kamila Anna – Grabowo-Skorupki – okręg nr 11
  • Stryjewski Bogdan -Kawieczyno – okręg nr 11
  • Leleniewska Ilona – Rudno Jeziorowe – okręg nr 12
  • Gadomska Magdalena – Romany-Sebory – 32 lata – okręg nr 13
  • Gadomski Kamil – Romany-Sebory – okręg nr 13
  • Kobyliński Dariusz – Romany-Fuszki – okręg nr 13
  • Bialik Mariusz – Romany-Janowięta – okręg nr 14
  • Kimona Iwona Sylwia – Łanięta– okręg nr 14
  • Kucharczyk Grzegorz – Łanięta -okręg nr 14
  • Sokołowski Jan – Łanięta – okręg nr 14
  • Wójcicki Adam – Łanięta – okręg nr 14
  • Bobiński Adam – Kaki-Mroczki – okręg nr 15
  • Grzybowski Krzysztof Kaki-Mroczki – okręg nr 15
  • Mostowy Michał – Kaki-Mroczki– okręg nr 15
  • Wódkiewicz Grażyna – Kaki-Mroczki – okręg nr 15

Rada Gminy Jednorożec:

  • Kardaś Małgorzata -Jednorożec – okręg nr 1
  • Koper Renata – Jednorożec – okręg nr 1
  • Opalach Jan – Jednorożec – okręg nr 1
  • Panuś Michał – Jednorożec – okręg nr 1
  • Kardaś Małgorzata – Jednorożec – okręg nr 2
  • Krajewska Halina -Jednorożec – okręg nr 2
  • Szabała Katarzyna – Jednorożec – okręg nr 2
  • Szymańska-Mocek Anna – Jednorożec- okręg nr 2
  • Goliasz Nina – Jednorożec – okręg nr 3
  • Gołębiowska Alina – Jednorożec – okręg nr 3
  • Jakończyk Marianna – Jednorożec – okręg nr 3
  • Piotrak Teresa – Jednorożec – okręg nr 3
  • Bonalska Eugenia – Jednorożec – okręg nr 4
  • Czachowska Monika – Jednorożec – okręg nr 4
  • Czaplicka Aneta – Jednorożec – okręg nr 4
  • Kłos Zofia -Drążdżewo Nowe – okręg nr 5
  • Mizerek Janusz – Drążdżewo Nowe – okręg nr 5
  • Purzycki Ryszard – Drążdżewo Nowe – okręg nr 5
  • Pęczkowska Marta – Drążdżewo Nowe – okręg nr 5
  • Pietrzak Ariel – Ulatowo-Pogorzel- okręg nr 6
  • Gołota Urszula Janina – Ulatowo-Pogorzel – okręg nr 6
  • Budna Beata – Stegna – okręg nr 7
  • Saluszewska Aneta Karolina – Stegna – okręg nr 7
  • Sobolewski Tadeusz – Stegna – okręg nr 7
  • Bruździak Robert – Ulatowo-Słabogóra – okręg nr 8
  • Grabowski Wiesław Andrzej – Małowidz – okręg nr 8
  • Kucińska Małgorzata – Małowidz – okręg nr 8
  • Opalach Mateusz – Małowidz – okręg nr 8
  • Niestępski Mariusz Piotr -Kobylaki-Korysze – okręg nr 9
  • Popiołek Lucyna – Kobylaki-Konopki – okręg nr 9
  • Sławski Mariusz – Kobylaki-Konopki – okręg nr 9
  • Więcek Janusz -Lipa – okręg nr 10
  • Wójcik Lidia – Lipa – okręg nr 10
  • Banacki Janusz – Lipa – okręg nr 10
  • Dudek Jarosław – Lipa – okręg nr 10
  • Mikołajewski Adam- Lipa- okręg nr 10
  • Prusik Edward Parciaki – okręg nr 11
  • Prusik Łukasz Grzegorz – Parciaki – okręg nr 11
  • Płodzicka Aldona – Parciaki – okręg nr 11
  • Brzozowy Józef – Budy Rządowe – okręg nr 12
  • Koziatek Tomasz – Nakieł – okręg nr 12
  • Wilga Marzena – Dynak – okręg nr 12
  • Abramczyk Joanna -Żelazna Prywatna – okręg nr 13
  • Bruździak Włodzimierz – Żelazna Rządowa – okręg nr 13 –
  • Ogonowska-Berk Hanna- Żelazna Prywatna – okręg nr 13
  • Dudek Leszek Marek – Olszewka – okręg nr 14
  • Grabowski Krzysztof – Olszewka – okręg nr 14
  • Majewska-Bonisławska Joanna -Olszewka – okręg nr 14
  • Tworkowski Jarosław Marek – Olszewka – okręg nr 14
  • Prusik Monika – Połoń – okręg nr 15
  • Więcek Katarzyna – Połoń – okręg nr 15
  • Węgierski Jerzy – Połoń – okręg nr 15
  • Szenda Krzysztof – Połoń – okręg nr okręg nr 15

Rada Gminy Czernice Borowe:

  • Granoszewska Elżbieta Joanna – Czernice Borowe – okręg nr 1
  • Jóźwiak Maria Jolanta – Czernice Borowe – okręg nr 1
  • Kołakowski Cezary Paweł – Czernice Borowe – okręg nr 1
  • Sadowski Jarosław – Czernice Borowe – okręg nr 2
  • Starzyk Sylwia – Czernice Borowe – okręg nr 2
  • Trzcińska Anna – Czernice Borowe – okręg nr 2
  • Imielski Łukasz -Chojnowo – okręg nr 3
  • Trojanowicz Mariusz – Chojnówka -okręg nr 3
  • Trzciński Ryszard – Chojnowo – okręg nr 3
  • Zaborowska Sylwia – Chojnowo – okręg nr 3
  • Adamiak Mariusz Grzegorz -Dzielin – okręg nr 4
  • Gadomska Anna – Kownaty – okręg nr 4
  • Grześ Bogdan -Dzielin – okręg nr 4
  • Sadkowski Adam Roman – Dzielin – okręg nr 4
  • Smoliński Przemysław – Chrostowo Wielkie – okręg nr 4
  • Tabaczyńska Katarzyna -Dzielin – okręg nr 4
  • Grzybowski Stanisław Witold – Nowe Czernice – okręg nr 5
  • Jakubiak Ewa – Nowe Czernice – okręg nr 5
  • Bobiński Sławomir – Zembrzus Wielki – okręg nr 5
  • Kobylińska Beata – Zembrzus Wielki – okręg nr 5
  • Przeracka-Pielech Anna -Nowe Czernice – okręg nr 5
  • Rudna Katarzyna – Nowe Czernice – okręg nr 5
  • Pepłowski Adam – Jastrzębiec – okręg nr 6
  • Smoliński Marcin – Jastrzębiec – okręg nr 6
  • Bońkowski Ryszard – Jastrzębiec – okręg nr 7
  • Malinowski Piotr – Kosmowo – okręg nr 7
  • Bastkowski Damian Jarosław – Pawłowo Kościelne – okręg nr 8
  • Dominik Tomasz Wojciech – Nowe Pawłowo – okręg nr 8
  • Tyburski Mariusz – Pawłowo Kościelne – okręg nr 8
  • Zalewski Zdzisław Franciszek – Pawłowo Kościelne – okręg nr 8
  • Betliński Borys Jerzy – Czernice Borowe – okręg nr 9
  • Czaplicki Radosław – Obrębiec – okręg nr 9
  • Mieczkowska Anna – Obrębiec – okręg nr 9
  • Szczerbacka Dorota -Obrębiec -okręg nr 9
  • Bączek Andrzej – Turowo – okręg nr 10
  • Bąkowski Alfred – Obrębiec – okręg nr 10
  • Tomaszewski Andrzej – Turowo- okręg nr 10
  • Czarniecka Wioleta – Rostkowo – okręg nr 11
  • Stolarczyk Włodzimierz – Rostkowo – okręg nr 11
  • Czarzasty Wojciech – Piechy – okręg nr 12
  • Kanigowska Teresa – Górki – okręg nr 12
  • Stryjewska Iwona – Szczepanki – okręg nr 12
  • Żbikowski Jacek – Górki – okręg nr 12
  • Borkowski Andrzej – Borkowo-Falenta – okręg nr 13
  • Milewski Marek – Borkowo-Falenta – okręg nr 13
  • Smoleńska Marzena Elżbieta – Pierzchały – okręg nr 13
  • Zbrzeski Przemysław – Borkowo-Falenta- okręg nr 13
  • Dzierzęcka Anna -Grójec – okręg nr 14
  • Pieńkosz Zbigniew – Olszewiec – okręg nr 14
  • Suchodolska Iwona – Olszewiec – okręg nr 14
  • Bądkowski Wojciech – Zberoż – okręg nr 15
  • Nosarzewski Witold – Węgra – okręg nr 15
  • Wójcicka Grażyna -Węgra – okręg nr 15
  • Łukasiak Jerzy – Węgra – okręg nr 15

Rada Gminy Krasne:

  • Szczyglak Patryk – Krasne – okręg nr 1
  • Goździewska Justyna – Augustów – okręg nr 2
  • Jędrasik Paweł – Augustów – okręg nr 2
  • Pawłowska Anna – Krasne – okręg nr 3
  • Piechociński Arkadiusz – Krasne – okręg nr 3
  • Zielonka Katarzyna – Krasne-Elżbiecin – okręg nr 4
  • Świercz Hanna -Krasne – okręg nr 4
  • Dzierżanowska Barbara – Łyszkowo – okręg nr 5
  • Gogolewski Arkadiusz – Mosaki-Rukle – okręg nr 5
  • Gołota Maciej – Wężewo – okręg nr 6
  • Żbikowski Piotr – Wężewo – okręg nr 6
  • Cieślak Małgorzata – Zalesie – okręg nr 7
  • Nowak Małgorzata – Żbiki – okręg nr 8
  • Zembrzuski Jacek – Żbiki-Gawronki – okręg nr 8
  • Chmielińska Joanna – Milewo-Ruszczyny – okręg nr 9
  • Długołęcka Angelika Izabela – Milewo-Kulki – okręg nr 9
  • Milewski Krzysztof – Milewo-Brzegędy – okręg nr 9
  • Grabowski Witold – Milewo-Szwejki – okręg nr 10
  • Szwejkowski Maciej – Milewo-Szwejki – okręg nr 10
  • Filipczak Adam – Kozin – okręg nr 11
  • Ruszczyński Grzegorz – Kurówko – okręg nr 11
  • Goździewska Klaudia Agnieszka – Brzozowo Wielkie – okręg nr 12
  • Trętowska Wioletta – Bartołdy – okręg nr 12
  • Bądkowska Sylwia – Gorąca – okręg nr 13
  • Ruszczyński Adam – Żbiki-Kierzki – okręg nr 13
  • Rydzewski Andrzej Wojciech – Zielona            – okręg nr 14
  • Trętowska Joanna – Nowe Żmijewo – okręg nr 14
  • Biraga Andrzej – Pęczki-Kozłowo – okręg nr 15
  • Lędzion Kamil – Pęczki-Kozłowo – okręg nr 15

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arkadiusz
Arkadiusz
2 miesięcy temu

Ile ludzi się pcha

Lubię to
Lubię to
2 miesięcy temu
Reply to  Arkadiusz

Bo za to jest dobra kasa, wybierać trzeba młodych bo dużo starych pcha się przyzwyczaili się być radnymi nic nie robić ,tylko kasę brac

Antek
Antek
2 miesięcy temu

Do korytka to tłumy a po wyborze to każdy radny jest bezradny.

Lubię to
Lubię to
2 miesięcy temu
Reply to  Antek

I tu masz rację zobacz że dużo tych samych się pcha szczególnie w gminie krzynowloga mala,cały czas do koryta po kasę

Wyborca
Wyborca
2 miesięcy temu

A gdyby tak harytatywnie 🤔

Tomek
Tomek
2 miesięcy temu

Darme pieniądze ciekawe czy zadarmo by było tyłu chętnych żeby zadarmo nagminie działać niektórzy to nawet w dwóch okręgach tak idą do koryta

Lubię to
Lubię to
2 miesięcy temu
Reply to  Tomek

Za darmo by nie poszli ,ale będąc radnym ma się układy, że nawet w godzinach pracy na sesję wyjeżdżać

XYZ
XYZ
2 miesięcy temu

Co niektórzy zanim się „zajmą” gminą niech się
zajmą swoim życiem prywatnym, bo burdel gorszy niż w chlewie.