
Wybory prezydenckie 2020. PKW podała dane o frekwencji na godzinę 12:00. [VIDEO]
O godzinie 13.30 Państwowa Komisja Wyborcza podczas konferencji prasowej poinformowała o frekwencji wyborczej, która na godzinę 12:00 wyniosła rekordowe 24,08%.
Podczas wcześniejszej konferencji prasowej PKW zwołanej na godzinę 10.00 podano, że odnotowano 93 przypadki uszkodzeń ogłoszeń, 28 przypadków naruszenia ciszy wyborczej oraz 12 przypadków niedozwolonego umieszczenia plakatów wyborczych. W jednym przypadku odnotowano usiłowanie udostępnienia niewykorzystanych kart do głosowania innej osobie.
PKW poinformowała także, że przewodniczący jednej z komisji wyborczych w Toruniu pojawił się w lokalu wyborczym pod wpływem alkoholu. Wykluczono go ze składu komisji, a na jego miejsce wybrano nowego przewodniczącego. Sprawą nietrzeźwego członka komisji wyborczej zajęła się policja.
Wybory prezydenckie w Polsce rozpoczęły się punktualnie o godzinie 7.00 rano. Lokale wyborcze pozostaną otwarte do 21.00. Po zakończeniu ciszy wyborczej podamy szacunkowe wyniki wyborów oparte na badaniu exit poll.
Borsuk pisze, żeby iść głosować, bo inaczej wróci stara zmiana.
Łamiąc ciszę wyborczą…
Zatem idźmy i pokażmy, że już dosyć rozkradania tego kraju!
Marek będziesz wył o 21 z rozpaczy
Prosecco już się chłodzi.
Dziś jeszcze budyń wygra. Ale za 2 tygodnie będę świętował. Bo tylko zwolennicy Bosaka oddadzą na niego głos. Resztę weźmie Trzaskowski.
Chociaż ja wolałbym, żeby to był Hołownia. No ale wyszło jak wyszło…
Ale jestem pewien, że Kaczyński po dobroci władzy nie odda. Jeśli coś pójdzie nie tak, wybory zostaną unieważnione. Oni wiedzą, że utrata władzy to dla wielu z nich wyroki więzienia.
Hahaha,smark dał głos.I on jest pewien!!!Tym prosecco to będziesz mógł .upę sobie schłodzić jak przerżniecie te wybory.A przerżniecie jestem tego pewien.I bardzo się z tego powodu cieszę.
No i poszliśmy.Co teraz?