Wybiorą Miss i Mistera KGW gminy Krasne

Gminna Biblioteka Publiczna w Krasnem ogłosiła pierwszą edycję konkursu na Miss i Mistera KGW gminy Krasne. Rozstrzygnięcie odbędzie się na Forum Kół Gospodyń Wiejskich, które odbędzie się 12 sierpnia.

 

– Forum Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Krasne to gminne, wyjątkowe wydarzenie, przygotowane by podkreślić jak ważne jest, by pielęgnować lokalną kulturę i tradycję, a także aby podkreślić rolę Kół Gospodyń Wiejskich w promowaniu naszej gminy – wyjaśnia Renata Żmijewska, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Krasnem.

Podczas konkursu zostaną wybrane najpiękniejsze działaczki oraz działacze KGW.

– Jednak nie chodzi tu jedynie o piękno fizyczne. Kandydatki/kandydaci starające/cy się o tytuł Miss/Mistera będą musieli skraść serca oceniających swoim wdziękiem, ale przede wszystkim osobowością – dodaje dyrektor.

 

Krystyna Otłowska

Jestem Zalesianką, osobą bardzo energiczną. Uwielbiam śpiewać i tańczyć. Należę do Zespołu Ludowego KRASNE. Zarażam wszystkich wokół swoją dobrą energią i uśmiechem. Jestem wszędzie tam, gdzie coś się dzieje.

 

Wioleta Urbańska

Należę do Koła Gospodyń w Zalesiu. Jestem pełna zapału do działania i realizowania nowych wyzwań. Jestem kreatywna, zaradna, rozważna i romantyczna. Chętnie pomagam innym i angażuję się w działania społeczne. Z dumą reprezentuję nasze Zalesie na wielu wydarzeniach.

 

Artur Żbikowski

Reprezentuję Koło Gospodyń w Nowym Żmijewie. Lubię stawiać czoła nowym wyzwaniom. Uważam, że dzięki zaangażowaniu, uważnemu słuchaniu, korzystaniu z cennych rad i chęci niesienia pomocy innym można bardzo dużo zdziałać. Jestem ambitny, ale tez wrażliwy i życzliwy dla innych.

 

Elżbieta Majewska

Należę do Koła Gospodyń w Krasnem.

Jestem romantyczną duszą, uwielbiam kwiaty. Moją pasją jest gotowanie, w wolnej chwili sprawdzam nowe przepisy i dzielę się nimi z przyjaciółmi. Tańczę, śpiewam, recytuje i potrafię cieszyć się życiem. Należę do Ludowego Zespołu KRASNE.

 

 

Anna Pawłowska

Jestem osobą z dużym dystansem do siebie. Lubię wcielać się w różne role. Żadne życiowe przygody nie są mi straszne. Jestem wesoła, odważna i szczera. W KGW w Krasnem pełnię rolę Skarbnika, od wielu lat należę też do Ludowego Zespołu KRASNE.

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments