Wybił szyby w pojeździe byłej partnerki

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia. 32 – latek wybił szyby w Volkswagenie należącym do byłej partnerki. W chwili zatrzymania był pijany. Za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat więzienia.

 

Kilka dni temu do Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie wpłynęło zgłoszenie o uszkodzeniu pojazdu marki Volkswagen, który zaparkowany był na jednej z ulic Ciechanowa.

– Zgłaszająca poinformowała, że sprawcą tego zdarzenia jest jej były partner. Mężczyzna wybił tylną i boczną szybę w aucie. Właścicielka oszacowała straty na około 2000 zł. Już po kilku minutach funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali 32 – latka podejrzanego o dokonanie tego przestępstwa. Mężczyzna był pijany – informuje asp. Magda Zarembska, rzeczniczka ciechanowskiej policji.

– Noc spędził w policyjnym areszcie, a następnego dnia usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. 32 – latek przyznał się do zarzucanego mu czynu. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara do 5 lat więzienia – dodaje.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments