Wtargnął do domu 69-latka i go zaatakował

Trwają czynności Policji w sprawie zdarzenia do jakiego doszło na ul. Cmentarnej w Mławie. Późnym wieczorem, do domu samotnie mieszkającego seniora wdarł się nieznany mężczyzna. Nie chciał opuścić posesji, kilkakrotnie uderzył mławianina. W organizmie miał ponad 2,4 promila alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu.

 

Jak ustalili interweniujący policjanci, około godziny 23:00 nieznany mężczyzna wszedł na posesję 69-letniego mieszkańca Mławy. Pukał w okna i drzwi domu. Po tym jak senior otworzył mu drzwi, mężczyzna wtargnął do środka i kilkakrotnie uderzył mławianina.

– Starszy mężczyzna krzyczał, by napastnik opuścił jego dom. Sprawca uszkodził drzwi wejściowe. Po chwili opuścił dom i posesję seniora, a pokrzywdzony wezwał patrol Policji. Interweniujący policjanci, w pobliżu cmentarza na Wólce, zauważyli  podejrzanego i natychmiast go zatrzymali – informuje asp.szt. Anna Pawłowska.

 

Agresorem okazał się nim 31-letni mężczyzna, przebywający na terenie Mławy. W organizmie miał ponad 2,4 promila alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu. Rannemu seniorowi pomocy udzielił wezwany na miejsce zespół ratownictwa medycznego.

Zatrzymanemu 31-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments