Wsparcie przasnyskiego starostwa dla spółek wodnych

28 kwietnia 2021 roku w gabinecie starosty Krzysztofa Bieńkowskiego zostały podpisane umowy z Gminnymi Spółkami Wodnymi z Czernic Borowych, Krasnego i miasta Przasnysz.

 

Spółki na mocy uchwały zarządu powiatu przasnyskiego uzyskały dofinansowanie działań związanych z bieżącym utrzymaniem wód i urządzeń wodnych. Spółki z Czernic Borowych i Krasnego otrzymały dotację w wysokości 5 tys.  złotych każda, Spółka Wodna Gmina-Miasto Przasnysz w wysokości 10 tys. złotych.

 

Zgodnie z Uchwałą Nr L/340/2018 Rady Powiatu Przasnyskiego z dnia 28 maja 2018 roku w sprawie zasad udzielania dotacji spółkom wodnym działającym na terenie Powiatu Przasnyskiego, trybu postępowania w sprawie udzielania dotacji i sposobu jej rozliczania. Zarząd przyznał dotację celową w łącznej wartości 20 000,00 złotych dla trzech spółek wodnych, które złożyły wnioski o wsparcie.

 

ren


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Emil
Emil
2 lat temu

Nie możliwe! Ale zaszaleli! 🤣

Danuta
Danuta
2 lat temu
Reply to  Emil

Łatwiej dać pieniądze niż coś zaplanować i zbudować

Emil
Emil
2 lat temu
Reply to  Danuta

Jestem tego samego zdania. Zdjęcie i propaganda najważniejsze. Przykre to.

ever
ever
2 lat temu

Poważna mina, ostry wzrok, a gdzie gratulacje ? Otóż, każde wsparcie jest dobre ! Trzeba się przyzwyczaić i uodpornić, nie ma co komentować, ponieważ tam gdzie na jeden cel składa się Cała Instytucja zdania bywają podzielone.