Wpadły na kradzieży kawy. Trafiły do aresztu

Według ustaleń mundurowych kobiety kradły kawę. Wartość skradzionego towaru to ponad 1200 zł. 48 – i 25 – latka usłyszały zarzut kradzieży. Za przestępstwo to grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

23 sierpnia policjanci zostali powiadomieni o kradzieży w jednym ze sklepów na terenie Makowa Maz. Na miejscu zastali pracownika ochrony, który ujął na kradzieży 48 – letnią kobietę. Schowała ona do torby 7 paczek kaw i próbowała bez zapłacenia za nie wyjść ze sklepu.

– Podczas dalszych czynności policjanci ustalili, że 48 – latka kradła ze swoją koleżanką, której udało się uciec ze sklepu. Kobieta poszła do kolejnego sklepu na terenie Makowa Maz. i tam ukradła kolejne paczki z kawą. Tym razem i ona została zatrzymana przez pracownika ochrony – informuje podkom. Monika Winnik.

 

W toku dalszych czynności ustalono, że kobiety mają na swoim koncie kolejną kradzież kaw, która miała miejsce w styczniu tego roku. Wszystkie te kradzieże zostały zarejestrowane na kamerach monitoringu. W sumie ukradły towar o wartości ponad 1200 zł.

Kobiety w wieku 25 i 48 lat trafiły do policyjnego aresztu. Usłyszały one zarzut kradzieży, do której przyznały się. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

red

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arkadiusz
Arkadiusz
30 dni temu

Czego to już nie kradna