Wpadł na gorącym uczynku w trakcie kradzieży elektronarzędzi

32-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego odpowie za kradzieże oraz włamania, do których doszło w ostatnich miesiącach na terenie gminy Regimin i Grudusk. Mundurowym udało się odzyskać część skradzionych przedmiotów. Sprawca usłyszał 5 zarzutów m.in. posiadanie substancji psychotropowych.

 

– Do zatrzymania 32-latka doszło w ostatni czwartek w jednej z miejscowości na terenie gminy Regimin, po tym jak wpadł na gorącym uczynku kradzieży elektronarzędzi, narzędzi oraz przewodów elektrycznych z pomieszczenia gospodarczego. Mężczyzna został zauważony przez pokrzywdzonego. Jego reakcja oraz powiadomienie służb, pozwoliła na zatrzymanie mężczyzny. 32-latek w tym przypadku ukradł mienie o wartości ponad 8 tys. złotych. Dodatkowo podczas zatrzymania, policjanci znaleźli przy mężczyźnie narkotyki – informuje kom. Jolanta Bym.

 

Jak się okazało 32-latek ma na koncie także inne przestępstwa. Kryminalni podczas przeszukania miejsca zamieszkania sprawcy znaleźli część kradzionych przedmiotów pochodzących z wcześniejszych kradzieży. Przedmioty zostały zabezpieczone, niektóre już trafiły do swoich właścicieli. Mężczyzna usłyszał 5 zarzutów, kradzieży, kradzieży z włamaniem oraz posiadania substancji psychotropowych.

 

ren

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arkadiusz
Arkadiusz
8 miesięcy temu

Wiadomo gdzieieszka ta osoba ? Muszę bronić innych

Arkadiusz
Arkadiusz
8 miesięcy temu

Wiado gdzie mieszka ta osoba ? Muszę bronić innych