Wolontariusze „Szlachetnej Paczki” zapraszają do wspólnego marszu

Z okazji otwarcia bazy rodzin „Szlachetnej Paczki” w sobotę, 12 listopada odbędzie się marsz wolontariuszy, który ma na celu rozpowszechnienie informacji o świątecznej akcji.

 

Wielkimi krokami zbliża się grudzień i kolejny finał „Szlachetnej Paczki”. Obecnie trwają poszukiwania potrzebujących rodzin, którym w tym roku wolontariusze udzielą świątecznej pomocy.

W najbliższą sobotę, odbędzie się Marsz „Szlachetnej Paczki” w powiecie przasnyskim.

– Z okazji otwarcia bazy rodzin „Szlachetnej Paczki”, wolontariusze zaangażowani w akcję na terenie powiatu przasnyskiego przemaszerują ulicami Przasnysza już w najbliższą sobotę 12 listopada 2022 roku w celu rozpowszechnienia informacji o tegorocznej akcji – informuje Powiat Przasnyski.

 

Wolontariusze wyruszają o godz. 11.00 spod budynku Muzeum Historycznego w Przasnyszu i zachęcają mieszkańców powiatu do wspólnego marszu.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Robert
Robert
1 rok temu

Od pomagania , jest ponoć Państwo opiekuńcze. Z rozbuchanym socjalem. Czy u nas w kraju trzeba na wszystko zbierać. Tworzyć fundacje , konta , zbiórki. A gdzie NFZ , MZ . Nie rozumiem.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu
Reply to  Robert

Akurat Szlachetna Paczka to nie zastępuje Państwa. Natomiast jak widzę że ktoś zbiera pieniądze na leczenie raka to mnie krew zalewa.
Szlachetną Paczkę można polecić każdemu. Jedna osoba będzie miała problem, żeby zaspokoić potrzeby jednej rodziny. Ale my chyba 3 lata temu skrzyknęliśmy się ze znajomymi. Po dostarczeniu paczki dostaje się na maila z relacją z wręczenia paczki. Stary już jestem, niejedno w życiu widziałem. Ale jak czytałem tego maila to łza po policzku spłynęła. Było warto.