Wójt Gminy Przasnysz Grażyna Wróblewska z absolutorium i wotum zaufania

W piątek, 10 czerwca Rada Gminy Przasnysz udzieliła wójt Grażynie Wróblewskiej jednogłośnego absolutorium i wotum zaufania za rok 2021.

 

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Przasnysz, która odbyła się w piątek, 10 czerwca radni udzielili Grażynie Wróblewskiej, wójt gminy Przasnysz jednogłośnego absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2021 rok oraz wotum zaufania.

Budżet Gminy Przasnysz za rok 2021 zamknął się nadwyżką w kwocie ponad 5 mln 156 tys. zł, wobec planowanej nieco ponad 2 mln zł.

 

– Wynik ten świadczy o dobrze prowadzonej polityce finansowej samorządu i rzetelnym zarządzaniu gminą. Dochody gminy Przasnysz zrealizowano w kwocie ponad 42 mln 104 tys. zł, co stanowi 102,37 proc. planu ustalonego przez Radę Gminy – informuje urząd.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ala
Ala
1 rok temu

Pięknie!
Oby więcej takich włodarzy.

Krzysztof
Krzysztof
1 rok temu

Wspaniałe. I ta ruda grzywa:)

Xyz
Xyz
1 rok temu
Reply to  Krzysztof

Ojej, tyle na plusie, a drogi i chodniki zrobione na 3 miesiące…. Tylko po to żeby sobie zdjęć nawstawiać ile to się w gminie dzieje i jaka Pani Wójt jest wspaniała. Kolejna sprawa zalew w Karwaczu i te śmieszne remonty szkół wtedy kiedy trwa rok szkolny jakby nie można było zrobić ich w wakacje. Dobrze, że za moment pożegnamy tego włodarza, bo wcale tak wszyscy jej nie kochają. A co do radnych to nikt tam przecież się nie wychyli, bo zaraz radnym nie będzie 😉

michał
michał
1 rok temu

A zalew w Karwaczu jak podupadał tak dalej z każdym rokiem staje się coraz większym bagnem. Czy ona tego nie widzi? Czy nie chce widzieć? Inne gminy potrafią znaleźć środki, a tu przed wyborami tylko chodniczki.