Wójt Gminy Krzynowłoga Mała Jerzy Humięcki z absolutorium i wotum zaufania

W środę, 15 czerwca Rada Gminy Krzynowłoga Mała udzieliła wójtowi Jerzemu Humięckiemu jednogłośnego absolutorium i wotum zaufania za rok 2021.

 

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Krzynowłoga Mała, która odbyła się w środę, 15 czerwca radni udzielili wójtowi Jerzemu Humięckiemu, jednogłośnego absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2021 rok oraz wotum zaufania.

 

– Dziękuję za okazane mi zaufanie. Jak widzicie po wszystkich naszych poczynaniach, staram się, aby nasza gmina w miarę równomiernie się rozwijała. Chciałbym, aby inwestycje były wykonywane w każdym zakątku naszej gminy. Te nasze osiągnięcia z ostatniego roku są też waszymi osiągnięciami. Bez was nic byśmy nie mogli zrobić. Postaramy się dalej pracować tak, by każdy z was i każdy mieszkaniec naszej gminy mógł docenić naszą pracę – mówił wójt.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kaka
Kaka
14 dni temu

Może jakaś część gminy (30%) to się rozwija ale pozostała część jest zapomiana przez Pana Wójta jak i radnych a w szczególności nasze drogi gminne (tzw. żwirówki) chociaż i pozostałe drogi nie są lepsze. Kiedy były uzupełnienie żwirem? Są równane przed deszczema a wieczorem nie ma już efektów bo znowu jest dół na dole. A chodząc do Pana Wójta ciągle się słyszy że ,, będzie zrobione”, ,, niedługo będzie sypany żwir”. ALE KIEDY?