Wójt Gminy Krasne oficjalnie popiera Zenona Szczepankowskiego

Wójt Gminy Krasne Michał Szczepański to kolejny samorządowiec, który udzielił pełnego i oficjalnego poparcia dla kandydata Ziemi Przasnyskiej na Posła RP Zenona Szczepankowskiego.

Wójt Michał Szczepański jednoznacznie wskazał, że jedynym kandydatem, którego oficjalnie popiera i na którego odda swój głos jest pierwszy starosta przasnyski.

Zachęca również do tego mieszkańców kierowanej przez siebie Gminy Krasne.

Zenon Szczepankowski, jako kandydat do Sejmu RP, ale również doradca marszałka Adama Struzika zapowiedział pomoc m.in. w modernizacji Ośrodków Zdrowia w Krasnem i Zielonej, budowie stacji uzdatniania wody oraz dalszej modernizacji dróg.

Materiał finansowany przez Komitet Wyborczy PSL

Źródło KW PSL
Sprawdź również
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
3 lat temu

Oj, oj, oj, a kto popieta naszego przasnyskiego gwiazdora Facebooka i medalistę? Koło gospodyń wiejskich w Rycicach? Nie dość, że miejsce na liście odległe to jeszcze nie chcą się ludzie poznać na jego talencie. Ależ ten świat jest okrutny.

Ździsław
Ździsław
3 lat temu
Reply to  Marek

Rycice też popierają Zenona!

Jola
Jola
3 lat temu
Reply to  Ździsław

Pisz za siebie ćwoku

edzio
edzio
3 lat temu
Reply to  Marek

Drogi Marku, były starosta miał 20 lat na modernizację i rozwój ,,całego” powiatu. Niestety tylko północna cześć powiatu była gloryfikowana. Co do nowego starostę rządzi nie cały rok, a zrobił więcej niż każdemu się wydaje. Proszę zauważ, że to jest dopiero pierwszy okres rządów i trzeba zdobyć doświadczenie, które jest niezbędne do realizacji późniejszych projektów.

Marek
Marek
3 lat temu
Reply to  edzio

Drogi Edziu, absolutnie nie mam zamiaru oceniać, ani tym bardziej wychwalać dokonań byłego Starosty.

Chodziło mu tylko o to, że nasz obecny Starosta ma straszne parcie na szkło, czego zupełnie nie rozumiem. Czasami przyjmuje to formy wręcz karykaturalne. Zerknij proszę na „rodzinną” stronkę Starosty. Co drugi news o Staroście. A każdym zdjęciu Starosta w środku. Porownaj np. wiadomości o przyznaniu medali sprzed kilku dni. Na tej stronie relacja z przyznania medali, wszyscy laureaci wymienieni. Na stronie „rodzinnej” na głównej wielkie info o przyznaniu medalu Staroście. O innych laureatach cisza. Przecież to aż śmieszne jest.

Wiktor
Wiktor
3 lat temu
Reply to  edzio

Chętnie się dowiem, co zrobił „Nareszcie Przasnyski” dla naszego miasta, bo o tym jakoś nie słychać.. Wiem jedynie, że zadecydował, że w Przasnyszu nie będzie zalewu i kina. Miało być więcej dla Przasnysza, a jest jakby mniej.

Marek
Marek
3 lat temu
Reply to  Wiktor

Wiktor, nareszcie przasnyski wyskakuje już z każdego kąta. Na tej stronie równiez. Jeszcze trochę i jak otworzę lodówkę to zobaczę starostę. Masakra.

Onn
Onn
3 lat temu
Reply to  edzio

A co on takiego narobił przez rok? Jeśli zrobił to za pieniadze pozostawione(przez Z.Szczepankowskiego) na zalew w Chorzelach . Zamiast 16mln ktore były min ze sprzedazy gruntow w strefie gospodarczej w Chorzelach przekaze zostały ns inne cele. Tylko żeby za chwilę nie stracił dotacji unijnych na najbliższe lata przez ten ruch

Marek
Marek
3 lat temu
Reply to  Onn

Narobił dużo fotek na fejsbuka. I na rodzinną stronkę. No i dwa medale dostał. Choć nikt nie wie, za co. Chyba na zachętę.