Wojewoda mazowiecki przełożył datę wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Przasnyszu

Od grudnia ubiegłego roku Rada Miasta Przasnysz obraduje w niepełnym składzie. Miejsce w radzie zwolniło się po rezygnacji z mandatu przez Pawła Ładę. Data wyborów była już trzykrotnie przekładana. Ostatni termin wskazany przez Komisarza Wyborczego w Ciechanowie opiewał na 9 maja, ale wojewoda ten termin zmienił.

 

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Przasnyszu w okręgu wyborczym nr 10 miały się odbyć 9 lutego, ale przełożono je na 11 kwietnia, a następnie na 9 maja 2021 r., ale nawet ten termin uległ zmianie.

29 kwietnia wojewoda mazowiecki Konstanty Radziwiłł zmienił zarządzenie dotyczące wyborów w Przasnyszu, wyznaczając kolejną datę. Kampania wyborcza trwać będzie do 11 czerwca 2021 do północy.

 

Głosowanie odbędzie się 13 czerwca, a lokal wyborczy będzie czynny od godziny 7.00 do 21.00

Swojego przedstawiciela w Radzie Miejskiej będą wybierać mieszkańcy Przasnysza z okręgu nr 10, czyli z ulic Osiedlowej i Szkolnej. Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Ciechanowie zarejestrowało cztery komitety wyborcze.

 

  • Arkadiusza Klimczaka
  • Jarosława Jachimowskiego
  • Dariusza Rzeplińskiego
  • Elżbietę Janinę Lompert, która zasiadała w Radzie Miejskiej w poprzedniej kadencji z ramienia Porozumienia Ponad Podziałami (PPP).

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Miś
Miś
2 lat temu

A przedstawiciel Partii Obciachu czego tu szuka?

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 lat temu
Reply to  Miś

A który jest z Przeproście i Spie*dalajcie?