Wojewoda Konstanty Radziwiłł z wizytą w powiecie przasnyskim

Wojewoda Konstanty Radziwiłł wizytował nowo przebudowany most w Obrębie. Obejrzał także wystawę czasową przy Szkole Podstawowej nr 2 w Przasnyszu.

 

W środę, 12 stycznia do powiatu przasnyskiego zawitał wojewoda mazowiecki Konstanty Radziwiłł. Wojewoda wizytował nowo przebudowany most w miejscowości Obrąb (Gmina Przasnysz) w ramach zadania „Przebudowa drogi powiatowej nr 2361W Brzozowo Maje – Dzierzgowo – Rzęgnowo – Grójec – Klewki w km 31+164 do km 32+154 wraz z przebudową mostu w m. Obrąb”. Inwestycja została zrealizowana dzięki dofinansowaniu z rezerwy subwencji ogólnej Ministerstwa Infrastruktury (kwota dofinansowania wynosiła 1.995.800,00 zł).

Po południu wojewoda odbył też krótki spacer po Przasnyszu, w czasie którego odwiedził wystawę czasową „Od Moraczewskiego do Morawieckiego. Premierzy Rzeczypospolitej Niepodległej 1918-2018”, zlokalizowaną przy Szkole Podstawowej nr 2. Środa jest ostatnim dniem wystawy w Przasnyszu.

 

Wizyta w powiecie była także okazją do spotkania z lokalnymi samorządowcami: starostą Krzysztofem Bieńkowskim, wójt Grażyną Wróblewską i burmistrzem Łukaszem Chrostowskim. W spotkaniu wziął udział również dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Przasnyszu, Piotr Jeronim.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
xne
xne
15 dni temu

Przypominajka , aby nie zapomnieć. Wybory zbliżają się wielkimi krokami 🙂

Rykie
Rykie
15 dni temu
Reply to  xne

Dobrze, że przyjechał zobaczyć ile dany samorząd inwestuje. Zdecydowanie dla miasta powinien być minus, a dla powiatu i gminy plus. Burmistrz zbliża się się do Bieńkowskiego bo miasto może tylko na tym skorzystać. Natomiast s.Czaplicki niech załatwi od marszałka minimum 20 milionów na MDK. Bo na razie 4 miliony to kpina!!!

Nenek
Nenek
13 dni temu
Reply to  Rykie

To zes mnie rozbawił tym Bienkowskim

Michał
Michał
15 dni temu

Nasz burmistrz jak się z pisorkami pręży. Trzeba podziękować za podwyżkę.

Jacek
Jacek
15 dni temu
Reply to  Michał

Człowieku przestań już, bo to nudne się robi

Click
Click
14 dni temu

Przyjechał zobaczyć most. Brak słów.

michał
michał
14 dni temu

Księciunio Radziwiłł nie sprawdził się jako minister zdrowia, a teraz udaje speca od budowy dróg i mostów? Czy tylko chodzi o to by przypomnieć się ciemnemu ludowi, bo niedługo kolejne wybory?

jano
jano
14 dni temu
Reply to  michał

Żałosne, specem od budowy dróg i mostów jest projektant i wykonawca.