Wojciech Włodarczyk i Leszek Tyburski z przasnyskiego ZSP odchodzą na emeryturę

Początek roku szkolnego przyniósł zmiany w kadrze Zespołu Szkół Powiatowych im. mjra H. Sucharskiego w Przasnyszu. Zmienił się dyrektor szkoły, wicedyrektorzy. Teraz szkoła poinformowała, że na emeryturę odchodzi dwóch nauczycieli.

 

– Obecny rok szkolny stoi pod znakiem dużych zmian kadrowych w naszej szkole. Na emeryturę odeszli niezwykle zasłużeni dla Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu nauczyciele: Wojciech Włodarczyk oraz Leszek Tyburski. Dziękujemy za wszystkie lata pracy i poświęcenie włożone w edukację oraz wychowanie kolejnych pokoleń uczniów.  Życzymy spełnienia w nowych rolach życia – czytamy na profilu szkoły.

Przypomnijmy, że ZSP w Przasnyszu od 1 września ma również nową kadrę kierowniczą. Dyrektorem szkoły jest Paweł Szczepkowski, zaś wicedyrektorami zostali: Justyna Jaworska i Grzegorz Szczepkowski.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jot
jot
1 rok temu

Odejdą i wrócą do pracy (:

Krzysztof Wesołowski
Krzysztof Wesołowski
1 rok temu

Pamiętam jak kiedyś poszliśmy do Zespołu poszukać jakiego kolesia, który był winien pieniądze. Winien był czy nie winien, chodziło pewnie o to by dać komuś w zęby. Takie to były rozrywki na przełomie lat 90/00. Żaden powód do chwały ale takie to były czasy. Poszliśmy w sześciu i wcale nie takich z pierwszej łąpanki ale konkretną bandą zbójów. Wcześniej obowiązkowo odwiedziliśmy dworzec PKS w poszukiwaniu „chamów” których można skubnąć z paru złotówek i przy okazji dać w zęby. Pod szkołą było ciemno bo to późna jesień i końcowe lekcje. Czekaliśmy przed bramą. Zauważyła nas wtedy Maria Lelińska i powiedziała w… Czytaj więcej »

Alfred
Alfred
1 rok temu

Rozmowa nic wam nie dała, bo i tak zawsze dla każdego w całym mieście byliście zerami.