Włamanie do garażu i próba kradzieży auta w Krzynowłodze Małej. Apelujemy o zachowanie czujności

Dzisiejszej nocy, około godziny 2:00, w Krzynowłodze Małej doszło do próby kradzieży samochodu osobowego zaparkowanego w przydomowym garażu. Sprawców spłoszył właściciel pojazdu.

 

Do zdarzenia doszło w nocy na jednej z krzynowłoskich posesji.

– Usłyszałem szczekanie psów, co o 2-ej w nocy się nie zdarza, wyjrzałem przez okno i kręciło się dwóch osobników. Jak wybiegłem na podwórko, garaż już był otwarty i auto też. Jeden stał na zewnątrz i uciekł, bo nie wiedział, że ktoś szybko zareaguje. Drugi nie mógł uruchomić auta, bo są zabezpieczenia dodatkowe. Chwyciłem go za ubranie, ale się wyrwał i pobiegł w kierunku swojego samochodu – mówi w rozmowie z naszym portalem właściciel auta.

 

Sprawcy najprawdopodobniej uciekli samochodem marki Audi A4 o numerach rejestracyjnych zaczynających się na WOS. Według relacji właściciela, pojazd ten w ciągu ostatnich dni pojawił się kilkukrotnie w sąsiedztwie jego posesji.

Sprawą zajęła się już Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu.

Jednocześnie apelujemy do wszystkich naszych Czytelników o zachowanie wzmożonej czujności. Wszelkie podejrzane sytuacje należy bezzwłocznie zgłaszać na Policję.

 

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kkk
kkk
1 rok temu

i powinien miec pistolet i go na miejscu postrzelić 1 i 2 i byl by spokój a później publicznie zabić