Wkrótce premiera piosenki o Przasnyszu.

Prawie 50 dzieciaków i młodzieży z Przasnysza wzięło udział w projekcie „Piosenka o naszym mieście”. Dla większości z nich to był pierwszy kontakt ze studiem i pracą nad teledyskiem.


– Piosenka nagrana. Zapewniam, że uronicie łzę wsłuchując się w tekst piosenki. Za oprawę muzyczną odpowiadał Marcin Jakubowski, Mateusz Kowalczyk i Marek Karolski. Teledysk – Bartosz Graczyk. Premiera już pod koniec miesiąca – informuje burmistrz Łukasz Chrostowski.

 

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lukasz
Lukasz
4 lat temu

Burmistrz niech lepiej się weźmie za burmistrzowanie i sprowadzanie inwestorów tak jak obiecał. Takiego klauna jeszcze nie mieliśmy.

Imię
Imię
4 lat temu
Reply to  Lukasz

inwestorzy…taś taś…inwestorzy chodźcie do mnie…kici kici… :]

kasia
kasia
4 lat temu

Czy ten Pan na zdjęciu oprócz „lansu” to jeszcze cokolwiek robi ??!!

Mieszkanka
Mieszkanka
4 lat temu

Żal Wam tyłki ściska, że zamiast po 16 iść do domu i leżeć na kanapie to sprawił,że 50 dzieciaków miało super radochę z nagrania w studio, z kręcenia klipa i za wszystko zapłacił z własnej kieszeni, bo chciał, żeby mieli pamiątkę? Ręce mi opadają jak czytam te komentarze smutnych, wiecznie zawiedzionych ludzi. Ciekawe czy wy żyjecie cały czas swoją pracą i nie robicie nic poza nią.

Bella
Bella
4 lat temu
Reply to  Mieszkanka

Popieram. Wiecznie niezadowoleni. Ale te komentarze pisze jedna zazdrosna osoba, widać że ma problem ze sobą.

wesoly romek
wesoly romek
4 lat temu
Reply to  Bella

a o czym maja pisac? naobiecywal przed wyborami to mamy prawo domagac sie spelnienia obietnic. od zabawiania dzieci sa odpowiednie instytucje i na pewno nie jest nia instytucja burmistrza

Jooooo
Jooooo
4 lat temu

A co z miejskim Sylwestrem, który był obiecany po słabych Dniach Przasnysza?