Wiesława Krawczyk uhonorowana medalem za zasługi dla samorządu terytorialnego

Wiesława Krawczyk – radna wojewódzka, wiceprzewodnicząca sejmiku – Przasnyszanka – została uhonorowana medalem za zasługi dla samorządu terytorialnego.

– Pani wyjątkowe zaangażowanie, trud i bezinteresowne oddanie w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego i samorządu terytorialnego sprawiły, że chciałbym z wielką przyjemnością nadać Pani Odznakę Honorową za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego – napisał w uzasadnieniu nadania Odznaki Wiesławie Krawczyk minister administracji i cyfryzacji Andrzej Halicki. – Wydarzenie będzie kolejnym po konferencji „Od Solidarności do samorządności” – etapem obchodów 25-lecia pierwszych wolnych wyborów samorządowych, okazją do historycznych odniesień do I Krajowego Zjazdu Delegatów NSZZ „Solidarność” oraz wspomnień o osobach, które przyczyniły się do rozwoju gmin, powiatów i całego regionu – podkreślił w liście do radnej wojewódzkiej minister.

Odznaka honorowa jest zaszczytnym wyróżnieniem przyznawanym od 2015 roku za szczególne zasługi na rzecz samorządu terytorialnego.

To wyróżnienie Wiesławie Krawczyk wręczył 2 października 2015 roku minister Andrzej Halicki w przepięknej zabytkowej auli najstarszej polskiej szkoły Liceum im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w Płocku.


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments