Wiele różnych osób, jeden wspólny cel… Poznajcie Biegające Jednorożce! [FOTO]

“Jednorożec robi co może” to klub kilkudziesięciu osób o różnych charakterach, w różnym wieku, z różnych miejscowości, których łączy jeden wspólny cel: zdrowie. Te jest bowiem czymś, czego nie da się pożyczyć i kupić, ale można o nie walczyć.

 

Ta niezwykła wielopokoleniowa grupa, której najmłodsi członkowie niedawno się urodzili, a najstarsi są już od dłuższego czasu na emeryturze, promuje sport, ruch i wzajemne wsparcie. Teraz postanowili się nam przedstawić, a że i tak nie sposób zapamiętać byłoby wszystkich ich imion i nazwisk, wpadli na pomysł, by zaprezentować się na zdjęciach.

– Chcemy pokazać wam, że klub sportowy to reprezentacja wielu miejscowości. Jesteśmy dumni, że właśnie w naszej grupie mamy tak fajnych ludzi. Choć to nie wszyscy z drużyny, to zobaczcie ile osób namierzyło swój znak – mówią i zachęcają, by w tych trudnych czasach dbać o siebie samych, pokonywać swoje słabości, ale także pomagać sobie nawzajem.

– Róbcie co możecie! Bez względu jaki poziom sprawności prezentujecie – dbajcie o swoje zdrowie, nie przerywajcie treningów! Choć realizacja ich jest utrudniona, to nie spoczywajcie na laurach! Modyfikujcie, przekształcajcie, ale ćwiczcie, by organizm mógł walczyć z wirusami i innymi paskudztwami! Zadbajcie o bezpieczeństwo swoje i innych – apelują.

 

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Moje imię 44
Moje imię 44
5 miesięcy temu

Super! Wytrwałości i wiary we własne możliwości