Więcej zniżek dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

Od 1 sierpnia do końca lipca 2019 r. – przez cały rok – dla wszystkich beneficjentów Karty Dużej Rodziny sieć sklepów Lidl oferować będzie specjalne rabaty na szczególnie ważne dla rodzin grupy asortymentowe. Do programu w lipcu dołączyła także firma Komex, która udziela zniżek w sklepach 5-10-15.

Do partnerskiego grona Karty Dużej Rodziny ponownie dołączył Lidl, który od 1 sierpnia br. do 31 lipca 2018 r. będzie realizować specjalne promocje dla posiadaczy karty, we wszystkich sklepach w Polsce – m.in. na warzywa, owoce, specjalne produkty dla dzieci czy środki czystości.

Zależy nam, żeby zniżki w ramach Karty Dużej Rodziny były realnym wsparciem. Rabat przydzielany w sklepach, gdzie rodziny robią duże codzienne zakupy to spora ulga dla domowego budżetu. Liczę na to, że kolejne duże sieci sklepów dołączą do programu i będą wspierać rodziny wielodzietne – powiedziała Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej.

Od 1 lipca w programie uczestniczy firma Komex oferująca zniżki na odzież dziecięcą w sklepach 5-10-15.

Do tej pory wydano ponad 1,8 mln Kart dla 391,7 tys. rodzin wielodzietnych. Zniżki oferuje ponad 2,5 tys. firm i instytucji.

Kartę Dużej rodziny czekają ważne zmiany. Dzięki specjalnej aplikacji korzystanie z Karty będzie możliwe od razu po jej przyznaniu przez wójta, burmistrza lub prezydenta miasta, bez konieczności oczekiwania na wydruk plastikowego nośnika. Plastikowa karta pozostanie jednak w obiegu. Posiadacze Karty będą mogli korzystać z obu form alternatywnie. Na tym jednak nie koniec. Od 2018 r. uprawnienia do Karty Dużej Rodziny będą mieli również ci rodzice, którzy kiedykolwiek posiadali na utrzymaniu co najmniej trójkę dzieci.

Więcej informacji o Karcie Dużej Rodziny na stronie rodzina.gov.pl.

Chcesz zostać partnerem Karty? Skontaktuj się z negocjatorem Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus” lub wypełnij e-deklarację przystąpienia do Karty. Wykaz negocjatorów i e-deklaracja znajdują się na stronie.

MOPS Przasnysz

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments