Weź udział w ankiecie na temat rozwoju przedsiębiorczości w Przasnyszu.

Miasto Przasnysz zwraca się z prośbą do wszystkich mieszkańców o wzięcie udziału w ankiecie dotyczącej oceny stanu i warunków rozwoju przedsiębiorczości w Przasnyszu.

Badanie jest elementem realizowanego przez miasto projektu w ramach programu „Rozwój lokalny” ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014 – 2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021.

– Zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej oceny stanu i warunków rozwoju przedsiębiorczości w Przasnyszu. Zbierane w toku badania są całkowicie anonimowe i będą reprezentowane jedynie w postaci zbiorczych zestawień. Informacje uzyskane z badania pozwolą poznać Państwa plany rozwojowe oraz ocenę czynników warunkujących prowadzenie działalności gospodarczej. Dzięki temu wspólnie zidentyfikujemy obszary i zagadnienia wymagające współdziałania samorządu z przedsiębiorcami i ich firmami – dla obopólnego dobra. Bardzo prosimy o udzielenie możliwie dokładnych i przemyślanych odpowiedzi. Ze swej strony zapewniamy, że potraktujemy je z należytą powagą i uwzględnimy w naszych planach i działaniach. Badanie trwa do 10 marca 2020 do godziny: 23:59 – informuje burmistrz Chrostowski.

 

WYPEŁNIJ ANKIETĘ  https://zmp-ankiety.pl/ankieta.php?id=v3zqj9jav76zj7z3d2v522jr

Login: PRZASNYSZ

Hasło: PRZASNYSZ

(wielkość liter ma znaczenie)


 

 

Źródło UM Przasnysz
Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments