Wesprzyjmy rodziny z przasnyskiego rejonu Szlachetnej Paczki.

To już 20. edycja Szlachetnej Paczki. Przez te lata tysiące potrzebujących rodzin otrzymało wsparcie od swoich darczyńców. Życie tych rodzin zmieniło się na lepsze, dzięki ludziom, którzy bezinteresownie niosą pomoc. Jednak ta edycja jest szczególna. Szlachetna Paczka w tym roku jest bardziej potrzebna niż kiedykolwiek. Tak też jest w naszym rejonie Przasnysz.

 

Jak się dowiedzieliśmy, przasnyski rejon nadal wymaga wsparcia. Potrzebne są m in.: artykuły spożywcze, szkolne, chemia oraz słodycze.

– Naszych 13 cudownych wolontariuszy już od początku września szukało rodzin, które potrzebują pomocy. Odwiedziliśmy około 30 rodzin z czego 13 ma już swoich wspaniałych darczyńców. Kilka rodzin jest w trakcie opisu przez wolontariuszy. Weekend cudów, czyli finał Szlachetnej Paczki odbędzie się w dniach 12 – 13 grudnia, wtedy to rodziny otrzymają wsparcie. Nasz magazyn, jak co roku, będzie mieścił się w Szkole Podstawowej nr 3 w Przasnyszu w godzinach (sobota i niedziela) od 9 do 18. Serdecznie zapraszam wszystkie instytucje, placówki oraz osoby prywatne do wsparcie naszego rejonu w postaci podarowania żywności trwałej, chemii, artykułów szkolnych oraz słodyczy. Dobro Wraca – apeluje o wsparcie Magdalena Kowalewska, lider Szlachetnej Paczki rejon Przasnysz.

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments