Wesołych Świąt dla Czytelników Infoprzasnysz 🎄🎄🎄

Z okazji nadchodzących świąt wszystkim naszym Czytelnikom życzymy zdrowia, spełnienia marzeń i wszelkiego szczęścia. Oby ten magiczny czas był najszczęśliwszym okresem w roku i zwiastował jedność, miłość i najlepszą przyszłość.

 

Czytelnicy to podstawa każdego portalu i dobrze o tym wiemy. Tym bardziej cieszy nas, że jest Was tak wielu. Pierwszy raz w historii portalu Infoprzasnysz możemy pochwalić się oglądalnością na poziomie 7 mln wyświetleń miesięcznie. Dziękujemy za zaufanie, wiemy jaka to duża odpowiedzialność.

Wierzymy, że można stać po stronie mieszkańców i dobra naszego regionu bez względu na przekonania, światopogląd i polityczne sympatie. To w Waszym imieniu trzymamy rękę na pulsie i liczymy, że nasza praca sprawi, że otaczająca nas rzeczywistość z każdym dniem będzie coraz bardziej przyjazna!

Mamy nadzieję, że podobnie jak do tej pory, będziecie dawać nam znać o tym co Was cieszy, boli lub denerwuje. To również dzięki Wam możemy zapewnić nowe, ciekawe publikacje i więcej aktualności.

Wszystkim Czytelnikom Infoprzasnysz życzymy wesołych, ciepłych, wspaniałych i oczywiście rodzinnych świąt Bożego Narodzenia! Przeżyjmy je z myślą o tym, co najważniejsze. Niech ten czas upłynie Wam w zdrowiu, jedności i nadziei na lepsze jutro. Razem przetrwamy te niełatwe czasy. Wszystkiego normalnego!

 

 

Redakcja Infoprzasnysz

Bartłomiej Siedlecki, Renata Jasińska, Małgorzata Jabłońska, Justyna Ben Abdallah

 

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu

Wesołych Świąt, Redakcjo. W tych trudnych czasach niech każdy choć przez chwilę poczuje się szczęśliwy.

Mateusz
Mateusz
1 rok temu

Dziękujemy i wzajemnie, najlepszego dla całej Redakcji.

Gośka
Gośka
1 rok temu

Niech Bóg prowadzi was przez życie. Wesołych Świąt