Weronika Kiersikowska wyróżniona przez Starostę i Radę Powiatu.

Obrady IV Sesji Rady Powiatu 5 marca 2019 r. poprzedził bardzo miły akcent. Starosta Krzysztof Bieńkowski oraz Przewodniczący Rady Powiatu Paweł Szczepkowski, wręczyli podziękowania oraz ufundowane przez Starostwo upominki na ręce Weroniki Kiersikowskiej oraz jej trenera Cezarego Pykały.

Nasza reprezentantka osiągnęła ostatnio znakomite sukcesy – złoty medal Pucharu Polski w kategorii Open Juniorów do lat 16 na Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznym kobiet i mężczyzn w Trójboju Siłowym Klasycznym w Sosnowcu oraz srebrny medal i rekord Polski w przysiadzie na Mistrzostwach Polski w trójboju siłowym w Kielcach.

Przedstawiciele samorządu powiatowego pogratulowali zawodniczce świetnych wyników, życząc kolejnych sukcesów sportowych oraz realizacji własnych marzeń i ambicji.

– Wszystkie dotychczas otrzymywane przez Panią wyróżnienia niech pozwalają na pełny i dalszy rozwój talentu oraz będą nagrodą i mobilizacją do zdobywania kolejnych laurów. Niech życzliwość losu sprzyja Pani w podejmowaniu dalszych wyzwań z radością i pasją daną młodym pokoleniom. Życzymy Pani wytrwałości i szczęścia w pokonywaniu wszelkich przeszkód. Jesteśmy dumni, że godnie reprezentuje Pani nasz Powiat Przasnyski. Mamy nadzieję, że przez wiele lat będziemy słyszeć o Pani sportowych sukcesach – m.in. życzenia takiej treści znalazły się w liście gratulacyjnym.

Specjalne podziękowanie otrzymał również Cezary Pykała – trener LKS „Grom” w Przasnyszu. Wielkie sukcesy zawodników Ludowego Klubu Sportowego, to w dużym stopniu jego zasługa. Wszystkie medale i wyróżnienia to niebywały sukces myśli trenerskiej i dowód, że dzięki odpowiednio prowadzonemu, przemyślanemu treningowi połączonemu z talentem i wytężoną pracą zawodników można osiągać sukcesy również na arenie międzynarodowej.

Źródło Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments