Wernisaż wystawy VI Ciechanów Wrzuć na luz i jeszcze plus

W dniu 18 maja 2017 roku w Muzeum Historycznym w Przasnyszu odbył się wernisaż wystawy fotografii „VI Ciechanów Wrzuć na luz i jeszcze plus”.
Pomysłodawczynią wystawy jest pani Alicja Gąsiorowska – Przewodnicząca Społecznego Komitetu Organizacyjnego Imprezy „Ciechanów Wrzuć na Luz i jeszcze plus”.
Podczas wernisażu pani Alicja podziękowała osobom biorącym udział w tym wydarzeniu oraz wspierającym imprezę wręczając im pamiątkowe dyplomy „Przyjaciel Imprezy”.
Spotkanie swoim występem uświetnił młody, utalentowany wokalista – Jakub Jeskie, uczeń Szkoły Podstawowej w Ojrzeniu – finalista ogólnopolskich konkursów, uczestnik muzycznego programu telewizyjnego „Petersburski Music Show”, uhonorowany przez Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie nagrodą „Sukces Artystyczny Roku”.

W VI edycji w barwnym korowodzie wzięła udział m. in. grupa taneczna z Przasnysza pod kierownictwem pani Małgorzaty Bandurskiej oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP z Bogatego.
Już dziś organizatorzy zapraszają na kolejną edycję „Ciechanów Wrzuć na Luz i jeszcze plus”, która odbędzie się 9 maja 2017 roku.

Zaprezentowane na wystawie prace brały udział w konkursie fotograficznym zorganizowanym przez komitet imprezy.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments